Kobela jäärajasõiduvõistlusel oli poolsada osalejat

Laupäeval Antsla vallas toimunud autode jäärajasõidu võistlusel „Kobela jää 2011” võitsid esikoha Meelis Liis (4WD), Tauno Juhanson (2WD esivedu), Meelis Värva (2WD tagavedu), Gen Pedras (2WD piikidega), Andre Kurg (noored) ja Triinu Meltsov (naised). Võistlusel osales kokku ligi poolsada autosportlast.

Lõunalõvi tüdrukud jäid esikolmikust napilt välja

Võru Lõunalõvi tüdrukud saavutasid Eesti kergejõustikuklubide noorte sisekarikavõistlustel neljanda koha, esikolmikusse jõudmisest jäi neil puudu vaid üks punkt. Tüdrukute karikavõitjaks tuli eile Võru spordikeskuses toimunud jõuproovil 101 punktiga TÜ ASK, järgnesid Pärnu Kalevi KJK 84, Rakvere KJK Vike 74 ja Lõunalõvi 73 punktiga. Individuaalselt jõudsid Võru tüdrukutest esikolmikusse 5.10 kaugust hüpanud Õilme Võro ja 11.60

Võru vald/Hundijalg/Rantipol ja KK Rõuge võitsid

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistlustel võitis Võru vald/Hundijalg/Rantipol eile Sõmerpalus Osula meeskonna 93:51 (39:24; Tanel Kimask 29 — Anti Ossis 26) ning Kuldre kool kaotas koduplatsil KK Rõugele 60:97 (29:48; Eiko Roosimaa 18 — Jorma Drenkhan 25 (4 kolmest)).

Parksepa neiud jäid põhiturniiril viimaseks

Parksepa SK/Võru A-klassi (1992. a ja hiljem sünd) neiud lõpetasid Eesti noorte korvpallimeistrivõistluste põhiturniiri 14 kaotuse ning viimase kohaga kaheksa naiskonna seas. Parksepa SK/Võru teise ringi mängud: – Tartu Kalev 51:88, – Tallinna BC Kalev/Cramo 48:87, – Piimameister Otto/Rapla KK 56:101, – Audentese SK 49:88, – Paide KK 7 57:79, – Tallinna SK Marcus 45:76, –

Priit Narusk ja Sirli Hanni Eesti MM-koondises

Eesti laskesuusatamise föderatsioon kinnitas 3.-13. märtsil Venemaal Hantõ-Mansiiskis toimuvale MMile sõitvasse üheteistliikmelisse Eesti koondisse ka kaks Võrumaa laskesuusatajat: Priit Naruski ja Sirli Hanni. Mis distantsidel nad stardivad, pole praegu veel teada. „Täpsed stardikohad selguvad kohapeal ning on hea, et võistkonnas on sisemine konkurents,” ütles Eesti koondise lätlasest peatreener Maris Cakars.