Rõuge hokimehed on Võrumaa parimad

Võrumaa kahe hokiklubi, Rõuge Snaiprite ja Metsavenna HK tänase sõpruskohtumise ning sisuliselt ka maakonna mitteametliku meistritiitli võitis Rõuge meeskond 8:2. Täna Vastse-Roosas peetud kohtumist asus kümmekonna sekundiga 1:0 juhtima küll kodumeeskond ja seisuni 2:2 püsis mäng tasakaalus, kuid siis panid Rõuge hokimehed oskused maksma ja läksid oma teed. Pärast mängu võisteldi veel ka bullitite (karistusvisete)

Martin Leok võitis Pärnus jäärajasõidu

Mootorrataste jäärajasõidu Eesti meistrivõistluste etapil Pärnus võitis täna MX1-klassis esikoha Martin Leok, Timmo Mõts tuli neljandaks. Eesti karikavõistluste arvestuses võistelnud krossinaeltega tsiklite vabaklassis sai Mõts kolmanda koha.

Priit Narusk diskvalifitseeriti sõjaväelaste MMil

Sarajevos toimuvatel 51. sõjaväelaste maailmameistrivõistlustel Priit Narusk täna meeste laskesuusatamise 10 km sprindis tulemust kirja ei saanudki, sest ta diskvalifitseeriti. Indrek Tobreluts võitis pronksmedali, jäädes alla vaid austerlasele Friedrich Pinterile ja norralasele Frode Andersenile.

Anti Saarepuul jäi Holmenkolleni MM-sprindis veerandfinaali pääsust puudu 0,26 sekundit

Võru suusasprinteritel Anti Saarepuul ja Kaija Udrasel ei õnnestunud Oslos alanud suusatamise MMil täna vabatehnikasprindis veerandfinaali pääseda. Meeste kvalifikatsioonis jäi Saarepuul edasipääsust puudu vaid 0,26 sekundit, aeg 3.04,86 andis talle 1,5 kilomeetri pikkusel raskel rajal koha 34. koha. Kiireim oli ajaga 2.57,17 rootslane Jesper Modin. Võrulane oli veerandfinaali ukse taha jäämisest silmanähtavalt pettunud. „Ma ei

Antsla vald tõusis Parksepa SK/Võru kõrvale

Tiitlikaitsja Antsla vald võitis Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistlustel eile Kuldres sealse kooli meeskonna 92:80 (44:35) ja tõusis turniiritabelis kolme võiduga sama palju kohtumisi võitnud Parksepa SK/Võru kõrvale liidrikohale. Võitjate parimana viskas Kristo Eisenberg 27 punkti, kaotajatest sai Eiko Roosimaa kirja 28 silma. Esmaspäeval sai turniiril esimese võidu kirja Toftan, kes võitis Sõmerpalus BC Romani 78:46 (44:20;

Võrkpallipoistele Valgast esimene ja kolmas koht

Võru spordikooli U14 võrkpallipoisid võitsid eile Valgas toimunud Lõuna-Eesti noorte võrkpalli seeriavõistluse kolmanda etapi, spordikooli U16 meeskond sai kolmanda koha. U14 vanuseklassi turniiril alistas Võru spordikool I (Edvin Raag, Hannes Eskla, Albert Hurt, Karel Räppo, Kevin Kaurson) nii teiseks tulnud Põltsamaa Spordi kui ka kolmandaks jäänud Premium 7/Tartu 2:0, vahendas Võru VK koduleht. Sama tulemusega

Spordikooli võistlusel kolm kahekordset võitjat

Võru spordikeskuses üleeile toimunud järjekordsetel Võru spordikooli lahtistel kergejõustikuvõistlustel võitsid oma vanuseklassis mõlemad alad Karl Sebastian Dremljuga, Stefani Vissel ja Jane Paulus. Võitjad. 1997.-1998. a sünd. Poisid. 60m tõkkejooks Lars Johannes Sissas 9,2. Teivas Georg Mattias Daniel 2.50. Tüdrukud. 60m tõkkejooks Hanna-Mai Vaikla 10,3. Kaugus Karina Prants 4.33. 1999. a sünd. Poisid. 60m tõkkejooks Erki