Schenkeri liigas lõppesid põhiturniiri mängud

Tänaste kohtumistega lõppes Schenkeri võrkpalliliiga põhiturniir ning selgusid veerandfinaalpaarid, kus vastamisi lähevad Tallinna Selver ja Daugavpilsi ülikool, Pärnu VK ja Jelgava Biolars/Olaine, Tartu Pere Leib ja TTÜ ning Poliurs/Ozolnieki ja Riia Lase-R. Veerandfinaalpaarides mängitakse kaks mängu, esimene neist nõrgema asetusega meeskonna koduväljakul. Juhul, kui pärast teist mängu on geimide seis võrdne (0:3/3:0, 1:3/3:1 või 2:3/3:2),

Lauatennisesarjas teine etapivõit Toivo Kuusele

Väimela tervisekeskuses täna toimunud Võrumaa lauatennisesarja kolmandal etapil jõudsid 20 mängija konkurentsis esikolmikusse Toivo Kuusk (Tartu), Harri Vesi (Värska) ja Vello Vals (Lasva vald). Kuusk oli parim ka sarja esimesel etapil läinud aasta detsembris. Sarja järgmine osavõistlus toimub 20. märtsil.

Rene Zahkna võidutses EOK-Piletilevi sarja etapil

Rene Zahkna (Võru Biathlon/Võru spordikool) võitis täna Otepääl toimunud EOK-Piletilevi laskesuusatamise noortesarja etapil kuni 17aastaste poiste ühisstardist sõidus esikoha. Teise esikoha Võrumaa laskesuusatajatele tõi Marek Parksepp, kes oli parem harrastajate konkurentsis. Teise kohaga lõpetas võistluse Võrumaa laskesuusatajatest Hannes Moor (M15), kolmandaks tulid Priit Vislapuu (M19), Keit Sikk (M13) ja Avely Allas (N19). Tulemused

Võru võrkpallinaiskond pääses medalimängudele

Võru VK/SK võrkpallinaiskond alistas täna Eesti meistrivõistluste veerandfinaali korduskohtumises võõrsil Tallinna Ülikooli 3:2 ja pääses kaheksa-aastase vaheaja järel taas medalimängudele. „Väga hea meel on, ühe provintsiklubi kohta on see kõva saavutus. Esinelikusse on ikka väga raske saada,” ütles Võru naiskonna peatreener Raivo Jeenas. Vaid korra varem, 2003. aastal on see tema hoolealustel õnnestunud. Tänane mäng

Hanna-Mai Vaikla tuli noortesarja etapil teiseks

Võru Kesklinna gümnaasiumis õppiv Hanna-Mai Vaikla saavutas eile Tallinnas toimunud noorte TV 10 Olümpiastarti kergejõustikusarja teisel etapil vanemate tüdrukute kaugushüppes 5.09ga teise koha. Tartu tüdruku Annabel Kutmani võidutulemus oli 5.12. Teised esikuuikusse jõudnud võrulased. 1997-1998. a sünd. Poisid. 60 m tõkkejooks 4. Lars Johannes Sissas 9,16. teivas 6. Georg Matias Daniel 2.91. 1999. a ja

Raido Ränkel piirdus Soomes 45. ja 57. kohaga

Murdmaasuusatamise Skandinaavia karikasarja etapil Soomes Keuruus sai Raido Ränkel eile 15 km klassikasõidus 45. koha. Esikoha võitnud norralasele Finn Hagen Kroghile kaots Võru suusaklubi esindaja 1.50,8ga. Täna starditi eilsete tulemuste põhjal viitsatrdist 15 km vabatehnikasõidule ja selle finišisse jõudis Ränkel 57. mehena. Vahe taas võidutsenud Kroghiga kasvas kuue minutini.

Anti Saarepuu võitis Tallinna suusamaratoni

Anti Saarepuu võitis täna Kõrvemaal toimunud 14. Tallinna suusamaratoni, vabatehnikas sõidetud 42 km pikkuse distantsi läbimiseks kulus tal aega 1:47.16. Teiseks tulnud Priit Talves kaotas Saarepuule 11 sekundiga ja kolmanda koha saanud Priit Viks kahe minuti ja 21 sekundiga. Võitja sõnul oli täna suhteliselt kerge sõita. „Algul stardis vaatasin poiste sõitu ja kohe tundus, et

Haanja rattaklubil aasta esimesed võidud käes

Eile Elvas toimunud maastikurataste Tartumaa talikrossisarja esimesel etapil saavutasid Haanja rattaklubi ratturid kaks esikohta. Noortel kavas olnud 1,37 km pikkuse jooksu võitis N14 vanuseklassis Mari-Liis Mõttus, seenior 2 vanuseklassis (40-49aastased) oli parim Tarmo Mõttus. „Konkurents oli küll hõre, aga eesmärk oli jalg lahti sõita ja järgmisel nädalal toimuvateks Eesti meistrivõistlusteks parem stardipositsioon saada,” ütles Tarmo