Eesti meistrivõistlustel neli Võrumaa vutitiimi

Eesti 2011. aasta meeste jalgpallimeistrivõistlustel osaleb neli Võrumaa meeskonda ehk üks rohkem kui mullu. II liigast välja langenud Võru JK mängib tänavu III lõunatsoonis, kus võrulaste vastasteks on FC Elva, Põlva FC Lootos, FC Otepää, Valga FC Warrior II, FC Tabivere, EMÜ SK, Jõgeva SK Noorus 96, Tartu Ülikool Fauna, Eesti Koondis, Viljandi JK Tulevik

Maario Hussar võitis 10-palli mängus hõbemedali

Tartus nädalavahetusel peetud Eesti meistrivõistlustel ameerika pooli 10-palli mängus jõudis Võru piljardispordiklubi mängija Maario Hussar välja finaali, kus kaotas Rafig Adigazalov juuniorile 2:8. Poolfinaalis sai Hussar 7:5 jagu Erki Ermist ja veerandfinaalis 7:5 klubikaaslasest Kait Hinnist. Viimane jäi seega jagama 5.-8. kohta.

Männiokas astus rahvaliigas sammukese edasi

Eesti võrkpalli rahvaliigas astus meeste B-tugevusgrupis sammu edasi Võru Männiokas, kes alistas eile lõuna regiooni poolfinaalis Tarvastu meeskonna 3:1. „Männiokas dikteeris kogu mängu, vaid teise geimi otsustavatel punktide mängimisel ei suudetud vastase servi korralikult kätte saada ning geim ka lõpuks kaotati,” ütles võiduka meeskonna liige Indrek Ojasoo. „Järgmiste geimidega olukord paranes ja neljas geim kuulus

Noortel korvpalluritel jäi võidurõõm tundmata

Parksepa SK/Võru C1-vanuseklassi tüdrukud lõpetasid Eesti noorte meistrivõistluste põhiturniiri 14 kaotusega ja jätkavad nüüd vahegrupis 5.-8. kohani, kus mängivad veel Tallinna Kalev, BC Kalev/Cramo ja Paide KK 7. Võiduta jäi ka C2-vanuseklassi poiste vahegrupiturniiril 11.-20. kohani mänginud Kuldre kooli/Võru KK meeskond. C1-vanuseklassi (1997. a ja hiljem sünd) tüdrukud. Parksepa SK/Võru mängud põhiturniiri teises ringis: –

Martin Leok kihutas Männiku jääl kolmandaks

Pühapäeval Tallinna külje all Männiku karjääris toimunud mootorrataste jäärajasõidu võistlusel lõpetas Martin Leok (Sõmerpalu MK) MX1-klassis mõlemad sõidud kolmandana ja sai sama koha ka kokkuvõtes. Timmo Mõts (Vaabina MK) oli nii mõlemas sõidus kui ka kokkuvõttes neljas. Esikoht läks Ardo Kauritile. Krossinaeltega tsiklite vabaklassis kindlustas Mõts tänase etapivõiduga endale kahe etapi kokkuvõttes 87 punktiga Eesti