Salestari liigas selgus viimane poolfinalist

Eesti naiste võrkpallimeistrivõistluste neljas poolfinalist on TÜ/Eeden, kes alistas Audentes/Noortekondise mängudega 3:0 ja 3:1. Teises veerandfinaalpaaris võitis Võru VK/SK teatavasti Tallinna Ülikooli 3:0 ja 3:2. Poolfinaalis läheb Võru naiskond vastamisi põhiturniiri võitja Viljandi Metalliga, teises paaris mängivad TÜ/Eeden ja GMP. Kolme võiduni mängitavad poolfinaalseeriad algavad 12. märtsil ja finalistid selguvad hiljemalt 27. märtsiks.

Võru võrkpallurid jäid esiliigas kaotajaks

Võru spordikooli võrkpallimeeskond kaotas Eesti meeste esiliiga esimeses kaheksandikfinaalis täna koduplatsil Pärnu VK II meeskonnale kindlalt 0:3 (-20, -17, -18). Vaid 59 minutit kestnud kohtumises kõrbesid väljakuperemehed täielikult — servil ja rünnakul eksiti kaheteistkümnel ning vastuvõtul üheksal korral, vahendas Võru VK kodulehekülg. Võrulaste suurimad punktitoojad olid Jarek Jänes ja Marko Mett seitsme punktiga. Korduskohtumine peetakse

Kail Piho tõusis Holmenkolleni MMil normaalmäe võistlusega võrreldes koha võrra kõrgemale

Kail Piho (pildil) parandas põhja suusaalade MMil Holmenkollenis täna kahevõistluse suure mäe jõuproovil koha võrra oma normaalmäe võistluse tulemust ja sai 33. koha. Piho alustas võistlust esimese hüppajana ja tegi 111,5 meetri pikkuse hüppe, mis andis 42. koha. „Proovivoorust parem, selle poolest võib rahul olla, aga eesmärk oli natuke rohkem. Oleks tahtnud 115 hüpata. Aga

Palju õnne! Aare Salumaa 50

Täna, 2. märtsil saab 50aastaseks Võrust pärit juunioride maailmameister võrkpallis Aare Salumaa. Prageu Soomes elav Salumaa alustas võrkpallitreeninguid Võrus Aksel Saali õpilasena. 1978. aastal võitis ta TSIKi meeskonnas N Liidu noortemeistrivõistlustel hõbemedali, 1981. aastal tuli N Liidu koondises juunioride maailmameistriks. Salumaa on ka viiekordne Eesti meister.