Võru KK kaotas TTÜ/Kalevi duublile 30 punktiga

Võru KK lootus Eesti meeste korvpalli meistriliigas oma nappi võiduarvet täiendada luhtus, sest TTÜ/Kalevi II meeskonnale tuli täna koduplatsil alla vanduda 56:86 (31:40). Võrulased alustasid mängu kehvasti: poolteise minutiga jäädi 0:7 kaotusseisu ning seisul 9:13 lubati vastastel visata 14 punkti järjest. Esimene veerandaeg kaotati 11:30. Poolajaks vähendati vahe küll üheksale punktile, kuid mängu teisel poolel

Antsla poisid tulid EKSLi rahvaliigas kolmandaks

Antsla gümnaasiumi jalgpallimeeskond saavutas eile Raplas toimunud Eesti koolispordiliidu 6.-9. klasside saalijalgpalli rahvaliiga finaalturniiril kolmanda koha. Esikoha võitis Kohila gümnaasium, Antslat edestas ka Väike-Maarja gümnaasium. Antsla parimaks mängijaks tunnistati Martin Uusimaa, veel kuulusid meeskonda Sten Kolats, Maikel Varend, Heiko Aia, Kristo Valtin, Kert Taal, Ferdinand Rauba, Markus Tavel ja Karl Uiboleht.

Kerttu Jallai koduklubi täiendas võiduarvet

Kerttu Jallai koduklubi Lappeenranta Catz võitis Soome naiste korvpallimeistrivõistlustel eile kodus turniiritabeli liidri Kotka Peli-Karhut 71:68. Jallai oli platsil 11 minutit ning kätt valgeks ei saanud. Eelmises mängus Keravan Energia Teamiga, mille Catz võitis 75:48, viskas 24 minutit mänginud Jallai oma naiskonna parimana 16 punkti ja võttis kaheksa lauapalli. Enne seda alistas Catz Espoo naiskonna

Võrkpalli rahvaliiga lõuna regioonis lõppesid meeste poolfinaalid ja naiste veerandfinaalid

Eesti võrkpalli rahvaliiga B-tugevusgrupi lõuna regiooni poolfinaalis kaotas Lasva valla meeskond Tartu VK Sahkarile 0:3. Teises, varem peetud poolfinaalis võitis Võru Männiokas Tarvastu 3:1. Naiste B-tugevusgrupi lõuna regiooni veerandfinaalides võitis Lasva naiskond Haaslava 3:1, Urvaste Tõistmuudu Tartu Kalevi 3:0, Põlva VK Volly Tartu AKMK SK 3:0 ning Võru vald Tartu võistkonna Tühjendusmüük Alustab 3:0.

Nii Vastseliina kui ka Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi suusatajad võitsid neli esikohta

Võrumaa koolinoorte meistriks murdmaasuusatamises tulid eile Kubjal peetud võistlusel vanuseklasside järjekorras poistest Artur Palok (Vastseliina G), Rene Zahkna (Võru Kreutzwaldi G), Timo Truu, Hannes Moor (mõlemad Vastseliina G) ja Klaus Kolpakov (Puiga PK) ning tüdrukutest Katrin Kuus (Võru Kreutzwaldi G), Mariliis Aasa (Võru Kesklinna G), Regina Oja, Karoline Kuus (mõlemad Võru Kreutzwaldi G) ja Johanna

Parksepa SK/Võru korvpalluritele neljas võit

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistlustel sai neljanda võidu seni kaotuseta jätkav Parksepa SK/Võru, kes oli eile koduplatsil üle BC Romanist 101:57 (50:28; Robert Peterson 22 (4 kolmest) — Richard Sirel 20 (3)). Teises eilses kohtumises võitis Kuldre kool Sõmerpalus Osula meeskonna 78:58 (41:32; Renee Kilter 24 (3) — Fredi Parker 27). Võru vald/Hundijalg/Rantipol võitis esmaspäeval Sõmerpalus Toftani

Anti Saarepuu kaotas Tartu sprindis Andres Kollole

Anti Saarepuu kaotas eile Tartus toimunud traditsioonilise suusasprindivõistluse finaalis napilt Andres Kollole, Artur Palok tuli kuuendaks. Naiste finaali võitis Keidy Kütt, Kertu Saarepuu saavutas teise ja Mariliis Aasa viienda koha. M16 vanuseklassi paarissprindis võitsid esikoha Timo Truu ja Tarvi Sikk, Thomas Kuus ja Toni Nurmeots olid kolmandad.