Salestari liiga kuu mängijaks valiti Helen Siska

Võru VK/SK võrkpallinaiskonna nurgaründaja Helen Siska (pildil) valiti Eesti meistriliiga veebruarikuu parimaks mängijaks. Helen Siska oli veebruaris liigas resultatiivsuselt 61 punktiga neljandal ja efektiivsuse poolest 39 punktiga kolmandal kohal, ässasid (12) ja blokke (15) kogunes tema nimele kõige rohkem. Paljuski tänu just tema heale mängule suutis Võru naiskond Eesti meistrivõistlustel poolfinaali jõuda. Parima mängija auhind

Laskesuusatajate järelkasv võistles Haanjas

EOK-Piletilevi laskesuusatamis-sarja eile Haanjas toimunud etapil võitsid Võrumaa noored biatlonistid seitse esikolmiku-kohta. Tänavuse hooaja viimasel talvisel etapil olid kavas sprindidistantsid. Võrumaa noortest võitsid esikoha Priit Vislapuu (M19), Rene Zahkna (M17) ja Hannes Moor (pildil, M15). Keit Sikk (M13) saavutas teise koha, Timo Truu (M17), Tauri Lebreht (M15) ja Avely Allas (N19) tulid kolmandaks. Võistlussari jätkub

Triinu Meltsov jäärajal taas naiste esikolmikus

Triinu Meltsov sai laupäeval Jõgevamaal Põltsamaa vallas Kamari järvel peetud jäärajasõiduvõistlusel naiste konkurentsis kolmanda koha. 4WD klassis, kus võisteldi Eesti karikavõistluste arvestuses, oli Juho Toomik kuues. Päev hiljem Põlvamaal Valgjärve vallas Sulaoja külas peetud jäärajasõidu-võistlusel tuli Meltsov naistest taas teiseks.

Talikrossirajalt Haanja klubile kaks meistritiitlit

Haanja rattaklubi ratturid võitsid laupäeval Elvas toimunud Eesti meistrivõistlustel maastikurataste talikrossis kaks esikohta: Mari-Liis Mõttus (pildil) oli parim kuni 14aastaste tüdrukute seas ja Tarmo Mõttus seenior 2 (40-49aastased) vanuseklassis. Mõlemad tulid võitjaks ka Elva talikrossisarja kokkuvõttes. „Eelmisel ööl sadanud sulalumi tegi raja salakavalaks ja kohati muutus kokkupressitud lumi väga libedaks, seepärast oli rajal üsna palju

OK Võru naistele märketeatesuusatamises hõbe

Võru orienteerumisklubi naiskond (Karmen Alnek, Laura Joonas ja Kerstin Uiboupin) võitis eile Pärnumaal Jõulumäel toimunud Eesti märketeate-suusatamise meistrivõistlustel hõbemedali. Naiste distantsil (3 x 5,3 km, 15 KP) kindla võidu võtnud Värska OK Peko tiimile kaotati 11 minutiga. OK Võru meeskond tulemust kirja ei saanud. Eesti meistriks tulid Peko mehed. Noorte võistluskassides võitsid Võru klubi orienteerujad

Parim võrulane Vasaloppetil 2000 parema seas

Pühapäeval 87. korda toimunud legendaarsel Vasaloppeti suusamaratonil osales ka mitu Võrumaa suusatajat, neist parimana sai Ahto Vink 1998. koha. Võrulasel kulus 90 km pikkuse klassikadistantsi läbimiseks aega 5:42.32. Mullust esikohta kaitsnud rootslase Jörgen Brinki võiduaeg oli 3:51.51. Vasaloppetil osales tänavu üle 14 000 suusataja.