Võru tegi vahe tasa, aga lasi mängu lõpu käest

Eesti meeste korvpalli meistriliigas jäi Võru KK täna oma põhiturniiri viimases kodumängus 78:91 alla Valga/CKE Inkassole. Mängu algus läks võrulastel rappa — veidi rohkem kui kolme minutiga jäädi 1:14 kaotusseisu. Seejärel mäng küll tasakaalustus, kuid Võru kaotas esimese veerandaja ikkagi 15:25 ja poolaja 30:47. Teisel poolajal pingutasid võrulased, kuidas suutsid, ning neljanda veerandaja alguses õnnestus

Kodused kullad Raido Ränkelile ja Silja Suijale

Eile õhtul Haanjas peetud Võrumaa meistrivõistlustel suusatamises võitis meeste 8 km klassikasõidu Raido Ränkel ajaga 20.33,2. Anti Saarepuu kaotas talle 9,6 ja Asko Saarepuu 15 sekundiga. Kolme naise konkurentsis võidutses 4 km distantsil Silja Suija, kes edestas Kertu Saarepuud 17,8 sekundiga. Hetk enne meeste starti, esireas on tulevane esikolmik (paremalt) Raido Ränkel, Asko Saarepuu ja

Koolispordiliidu meistrivõistlused suusatamises möödusid Võrumaa koolide edu tähe all

Eesti koolispordiliidu meistrivõistlused suusatamises möödusid Võrumaa suusatajate edu tähe all: individuaaldistantsidel võideti kuus esikohta kaheksast, parimad oldi ka mõlemas teatesõidus ning võistkondlikus arvestuses. Eile Haanjas peetud võistlusel võitsid Võrumaa noortest suusatajatest esikoha Rene Zahkna (Võru Kreutzwaldi G; 8.-9. kl), Hannes Moor (Vastseliina G; 6.-7. kl), Klaus Kolpakov (Puiga PK; 1.-5. kl), Regina Oja (Võru Kreutzwaldi