Kail Piho sai MK-etapil Lahtis 46. koha

Kail Piho lõpetas kahevõistluse MK-sarja tänase võistluse Lahtis 46. kohaga, kaotades võitjaks tulnud sakslasele Björn Kircheisenile 4.53,2ga. Hüppemäel oli Piho 94meetrise hüppega 52., mis tähendas rohkem kui neljaminutilist kaotust võistluse esimese poole liidrile norrralasele Håvard Klemetsenile. 10 km suusatamises sai Piho päeva 33. aja. Hüppe järel kolmas olnud Kaarel Nurmsalu langes võistluse lõpuks 34. kohale.

Karin Laine võitis veteranide MMil kolm kuldmedalit

Nädala pärast 81aastaseks saav rõugelanna Karin Laine täiendas Kanadas Sovereign Lake’is peetud veteranide murdmaasuusatamise MMil oma auhinnakappi kolme kuldmedaliga. Veteranide MMidelt on ta võitnud nüüd kokku 28 kulda, üheksa hõbedat ja seitse pronksi. Karin Laine võitis MMil 80-84-aastaste naiste seas nii 5 km, 10 km kui ka 15 km ühisstardist vabatehnikasõidu. Kahel lühemal võistlusmaal oli

Kooliliigas võidutsesid Varstu võrkpallurid

Eesti 6.-9. klasside võrkpalli kooliliiga Võrumaa etapil võidutses täna nii poiste kui ka tüdrukute konkurentsis Varstu keskkooli võistkond. Poistest tuli täna Võru spordikeskuses peetud võistlusel teiseks Kääpa põhikool ja kolmandaks Pikakannu põhikool, tüdrukutest sai teise koha Kuldre kool ja kolmanda koha Võru Kesklinna gümnaasium. Varstu KK võistkonnad. Poisid. Joosep Saluorg, Taavi Rebane, Kuldar Anton, Germo

Tänavusel „Võru kevadel” lüüakse osalemisrekord

Eeloleval nädalavahetusel toimuv 16. judoturniir „Võru kevad” toob Võrru konkurentidega rinda pistma üle 600 noore judoka kaheksast riigist. Kui viimastel aastatel on „Võru kevadel” võistelnud A- ja C-klassi judokad, siis tänavu on turniir üks Eesti karikasarja etappe, mis tähendab, et võistlustulle lähevad nelja vanuseklassi poisid ja tüdrukud. Suurem võistlusklasside arv lubas lüüa ka võistlusel osalejate