16. judoturniir „Võru kevad”: esmakordselt
neljal tatamil ja otseülekandega internetis

Judoklubi Rei kinnitas läinud nädalavahetusel oma jätkuvalt head taset: varasemaga võrreldes poolteist korda kasvanud osalejate arvuga rahvusvahelise judoturniiri „Võru kevad” korraldamisega saadi kenasti hakkama ning laita polnud ka Võru judokate sportlikud tulemused. Esmakordselt võistluse ajaloos maadeldi neljal tatamil (maadlusmatil) ning jõuproovist jõudis otsepilt ka internetti. „Ja muidugi sai näha väga ilusat judot, taseme poolest oli

Lappeenranta Catz pääses otse poolfinaali

Kerttu Jallai koduklubi Lappeenranta Catz lõpetas Soome naiste korvpalli meistriliiga põhiturniiri 18 võidu ja 10 kaotuse ning teise kohaga, mis tagas naiskonnale otsepääsu poolfinaali. Põhiturniiri viimastes mängudes võitis Catz Jyväskylä HoNsU 80:60 (Jallai 12 punkti ja 8 lauapalli) ning kaotas Helsinki naiskonnale Torpan Pojat 62:67 (Jallailt 5 punkti ja 1 lauapall). Põhiturniiri parim oli 21

Sander Tiisler tuli Otepää rallisprindis kolmandaks

Sander Tiisler ja Ganriel Müürsepp (Honda Civic Type-R) said eile Otepääl lähistel toimunud Eesti rallisprindi meistrivõistluste etapil kaheveoliste autode klassis kolmanda koha. Võistluse teises voorus sõitsid nad välja ka teise aja, kuid kuna esimeses ja kolmandas voorus olid kolmandad, said kolmanda koha ka kokkuvõttes. Esikoha võitsid kõigis kolmes voorus kiireimad olnud Egon Kaur ja Mait

OK Võru naistele teine ja kolmas koht

Siseorienteerumise Eesti karikavõistlustel, mis peeti eile Tallinnas Lasnamäe spordihallis, saavutasid OK Võru esindajad Airi ja Karmen Alnek naiste finaalis Hannula-Katrin Pandise (OK Ilves) järel teise ja kolmanda koha.

Suusahundid tiirutasid Käärikul Kekkose rajal

Laupäeval Käärikul toimunud kolmandal kestussuusatamise võistlusel Suusahunt sai Ain-Ivar Tupp 103,1 kilomeetriga 12. koha ja Tõnu Hendrikson 100,6 kilomeetriga 15. koha. Kõige pikema distantsi — 130 km — läbis klassikalises tehnikas kaheksa tunniga Teet Jagomägi. Võisteldi 14,3 km pikkusel ja ligi 400 tõusumeetriga nn Kekkose ringil.

Võrumaa on rahvastepallis lõuna regioonis parim

Eesti koolispordiliidu 1.-3. klasside rahvastepalli lõuna regiooni finaalturniiril reedel Põlvas läks mõlemas arvestuses esikoht Võrumaale. Poistest oli parim Kääpa põhikool ja tüdrukutest Võru Kesklinna gümnaasium. Kääpa kooli poistest tunnistati parimaks mängijaks Randel Päästel ja Võru Kesklinna gümnaasiumi tüdrukutest Kerli Kubi. Poistest jõudsid esikolmikusse veel Valga gümnaasium ja Nõo põhikool ning tüdrukutest Orava põhikool ja Ülenurme

Uue laskmishooaja alustuseks täistabamus

Tauno Tamm võitis laupäeval Elvas Eesti compak sportingu karikavõistluste esimese etapi, Mõniste valla noormees tabas harjutuses CSP-100 sajast märgist 98 ning edestas teiseks tulnust elvalast Jaak Vahit viie tabamusega. Tauri Tamm ja Kaupo Kindsigo jagasid 88 tabamusega 11.-12. kohta, Rivo Poltimäe oli 84 tabamusega 25. Võru jahimeeste seltsi meeskonnale kuulus ka kindel võistkondlik esikoht.