Võru võrkpallimeeskond jäi tagaajaja rolli

Valio Võru VK kaotas Eesti võrkpallimeistrivõistluste veerandfinaalseeria avamängus täna võõrsil TTÜ meeskonnale 0:3 (-17, -22, -21). Esimene geim oli tasavägine seisuni 15:17 võrulaste poolt vaadatuna. Siis tegid väljakuperemehed väikse vahespurdi ja vormistasid tulemusega 25:17 geimivõidu. Umbes sama stsenaariumi kohaselt kulges ka teine geim — viigiseisul 18:18 sai TTÜ neli punkti järjest ning võitis geimi 25:22.

Parksepa SK/Võru püsib Võrumaal kaotuseta

Parksepa SK/Võru meeskond jätkab Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistlustel kaotuseta, kuues võit tuli eile koduplatsil tulemusega 84:73 (42:42) Võru vald/Hundijalg/Rantipoli üle. Võitjatest oli resultatiivseim 22 punktiga Tanel Zupsman ja kaotajaist 27 punktiga Curtis Allen. Teises eile Parksepas peetud mängus võitis BC Roman KK Rõuge 81:64 (36:32; Kaivo Pullisaar 34 — Andreas Org 20). Sõmerpalus aitasid Fredi Parkeri