Aigar Leok täiendas Itaalias oma punktiarvet

Itaalia motokrossimeistrivõistluste kolmandal etapil sai Aigar Leok (TM) MX1-klassis esimeses sõidus seitsmenda koha, teise sõidu Sõmerpalu motomees katkestas. „Esimene sõit oli päris hea, hakkasin alguses sealt omalt kohalt vaikselt tõusma ja sõitsin seitsmendaks välja. Teises sõidus kukkusin stardikurvis ja tulin maha ära. Polnud mõtet seal muda sees võitlema hakata. Otsustasin säästa ennast ja ratast, mis

Võru noormeestele kuld ja neidudele hõbe

Täna Võrus lõppenud U18 vanuseklassi Eesti meistrivõistlustel võrkpallis teenisid Võru spordikooli noormehed kulla ja neiud hõbeda. Võru meeskond kaotas avapäeval üllatuslikult 2:3 küll Põltsamaa Spordile, kuid tunnistas teistes mängudes vaid võite ning tänane 3:1 (-22, 19, 19, 21) paremus turniiril kolmandaks tulnud Valga VK Viktooria üle kindlustas väljakupere-meestele esikoha. Neli võitu kogus ka teiseks tulnud

Võrulased võivad püüda veel vaid viiendat kohta

Tänane kaotus TTÜ meeskonnale kukutas Valio Võru VK Eesti võrkpallimeistri-võistlustel medalikonkurentsist. Nii nagu kolm päeva tagasi Tallinnas peetud veerandfinaalseeria esimeseski mängus, ei suutnud võrulased ka koduplatsil võita ühtegi geimi. Punkte sai Võru meeskond geimides vastavalt 22, 20 ja 14. Pluss-miinus-süsteemis jäid statistika järgi plussi vaid kaks meest: Marek Pihlak ja Mirko Hani. Kõige rohkem punkte,

Võru vald/Hundijalg/Rantipol sai kuuenda võidu

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistluste tänastes mängudes võitis Võru vald/Hundijalg/Rantipol Kuperjanovi pataljoni meeskonna 67:50 (41:18; Curtis Allen 19 — Marko Oolo 14) ja Kuldre kool Hundijalg 33 59:58 (20:21; Renee Kilter 21 — Renee Kottisse 19). Tabel (võidud ja kaotused) 1.-2. Antsla vald ja Parksepa SK/Võru 6-0, 3. Võru vald/Hundijalg/Rantipol 6-2, 4.-6. Kuldre kool, Kuperjanovi JP ja

Lauatennisesarjas peeti neljas etapp

Võrumaa lauatennisesarja järjekordse etapi võitis täna Väimela tervisekeskuses Harri Vesi Värskast, kellele järgnesid Vello Vals Lasva vallast ja Timo Tammik Võrust. Viiest osvõistlusest koosneva sarja viimane, otsustav etapp toimub 24. aprillil. Foto: Võru LTS