Meelis Kanep ja Ülar Lauk jagasid 2.-5. kohta

Laupäeval Viljandis toimunud Leo Braschinsky mälestusturniiril males jagasid kaheksast partiist kuus punkti kogunud Meelis Kanep ja Ülar Lauk koos Jaan Ehlvesti ja Aleksandr Volodiniga 2.-5. kohta. Esikoha võitis seitsme punktiga Sander Kukk.

Võru spordikoolile üheksa esikolmikukohta

Eesti suusaliidu kahevõistluse ja suusahüpete noortesarja hooaja kokkuvõttes võitsid Võru spordikooli lapsed ühe esimese, kolm teist ja viis kolmandat kohta. Kuni kümneaastaste tüdrukute saavutasid kahevõistluses hooaja kokkuvõttes kolmikvõidu Triinu Hausenberg, Annemarii Bendi ja Grete Vagul. Suusahüpetes kuulusid neile Läti tüdruku Šarlote Škele järel samas järjestuses kohad teisest neljandani. Günter Mandli sai kuni 14aastaste poiste kahevõistluses

Tanel Leok saavutas Inglismaal teise koha

Tanel Leok (TM) saavutas eile Inglismaal Hawkstone Parkis toimunud rahvusvahelisel motokrossil MX1-klassis teise koha. Kvalifikatsiooni võitnud Leok alustas hästi ka esimest võistlussõitu. Kahjuks kadus juhtpositsioonil sõites tema tsiklilt viga saanud summuti tõttu jõud ning Sõmerpalu motomees pidi mööda laskma belglase Clément Desalle’i. Finišis kaotas Leok Desalle’ile 11,7 sekundiga, kolmandana lõpetas Steve Ramon (Belgia). „Esimeses sõidus