Võru meeskond kaotas esimese 5.-6. koha mängu

Valio Võru VK pidi Eesti võrkpallimeistrivõistluste esimeses 5.-6. koha mängus täna koduplatsil Rakvere Grossi Toidukaupade meeskonnale 2:3 alla vanduma. Kahe võrdse meeskonna mäng kulges mõlema poole jaoks tõusude-mõõnadega. Esimeses geimis asus Võru 12:6 juhtima ja ehkki külalised jõudsid 19:19 viigini, võideti ikkagi 25:23. Teises geimis jäid väljakuperemehed 5:10 ja 9:17 taha ning 18:25 kaotusest pääsu

Aigar Leok vahetab motokrossi enduro vastu

TMi tehasemeeskonnas sõitev Aigar Leok võistleb tänavu motokrossi asemel hoopis enduro MM-sarjas ning osaleb juba aprilli alguses selle ala tänavusel esimesel MM-etapil Hispaanias, teatas Ruudulipp.ee. „Põhiline, miks ma ikkagi lõpuks enduro kasuks otsustasin, on eelmise aasta kukkumine. Ega see pauk ise polnudki nii hull, kuid sellega kaasnenud vigastus ja sellest taastumine jättis oma jälje. Krossis

Võru koolipoiss võitis Hollandis motokrossi

14aastane Võru koolipoiss Janno Schmidt võitis nädalavahetusel Hollandis Eerselis toimunud motokrossil kahetaktiliste tsiklite MX2-klassis esikoha, vahendas Ruudulipp.ee. Möödunud hooajal peamiselt 85kuubikulise tsikliga kihutanud Schmidt on terve talve Sõmerpalu motohallis Avo Leoki käe all sõidutrenni teinud ning lõikas nüüd uue 125 cm3 ja kahetaktilise TM tsikliga talvise töö esimesi vilju. Mõlemas sõidus tuli võrulasel stardi järel

Andsumäel peeti nelja hüppemäe turnee etapp

Eesti noorte suusahüppajate nelja hüppemäe turnee tänasel etapil Võru külje all Andsumäel jõudis ainsa Võru spordikooli kasvandikuna pjedestaalile Joosep Perv, kes sai kuni kümneaastaste poiste konkurentsis kolmanda koha. Võistlusel osales neljas vanuseklassis kokku veerandsada sportlast.