Võru Rei judokad võitsid kolm Eesti meistrikulda ning veel viis kahvatumat värvi medalit

Võru Rei judokad võitsid nädalavahetusel Tartus toimunud Eesti juunioride ja B-vanuseklassi meistrivõistlustel kolm kuldmedalit, omaealiste Eesti meistriks krooniti Karl-Erik Org, Tarvo Jõgeva ja Rene Sulg. Jaanuari lõpus ka Eesti A-klassi meistriks tulnud Karl-Erik Org (kehakaal kuni 55 kg) näitas nüüd väga head maadlust ka juunioride seas ja alistas laupäeval toimunud võistlusel kõik oma kolm konkurenti.

Koduhallis olümpiastartidelt kaks esikohta

Võru spordikeskuses toimus eile noorte kergejõustikusarja TV10 Olümpiastarti kolmas üleriigiline etapp ning kaks esikohta jätsid koju ka Võrumaa noored kergejõustiklased. Võru Kesklinna gümnaasiumis õppiv Hanna-Mai Vaikla ületas vanemate (1997.-1998. a sünd) tüdrukute kõrgushüppes ainsana kõrguse 1.56, mis on ühtlasi tema uus isiklik rekord. Sama vanade tüdrukute kuulitõukes võitis esikoha Parksepa keskkooli tüdruk Anna-Lisete Kukk, kes

Navi kaotas suurelt Põlva Lootosele

Navi vutiselts kaotas eile Põlvas peetud hooajaeelses kontrollkohtumises FC Lootosele 1:8 (1:4). Navi meeskonna värava lõi Aleksandr Orlov. Mõlemad meeskonnad alustavad peatselt mänge Eesti meistrivõistluste III liiga lõunatsoonis.

Tauno Tamm oli „Suurel sulal” teine

Laupäeval Männiku jahilasketiirus toimunud võistlusel „Suur sula 2011” saavutas Tauno Tamm harjutuses CS-100 tugevamas A-grupis 91 tabamusega teise koha, esikoha võitnud Hannes Kuusmik tabas 96 märki. Tauri Tamm jagas 84 tabamusega 9.-10. kohta, Kaupo Kindsigo oli 82 tabamusega 12.

Aigar Leok võitis esimese endurovõistluse

Enduroga tutvust tegev Aigar Leok võitis nädalavahetusel Itaalias sel alal esimese võistluse. Võitu ei maksa ületähtsustada, sest motomehe sõnul oli tegu regionaalse võistlusega. „Kuna olen selles seltskonnas uustulnuk, siis ei oska ma öelda, kui tugevad mehed seal stardis olid. Mulle ja meeskonnale oli see start hoopis teise eesmärgiga. Meeskond andis mind võistlusele üles selle mõttega,

Tanel Leok Itaalia meistrisarjas esikümne lõpus

Tanel Leok lõpetas tänavused Itaalia motokrossimeistrivõistlused MX1-klassis üheksanda kohaga. Sarja viimasel, eile Gazzane di Prezeglies peetud etapil oli Leok kahe sõidu kokkuvõtes kaheksas. Esimeses sõidus tõusis ta avaringi 13. kohalt MX1-klassi arvestuses lõpuks kaheksandaks. Sõidu võitis maailmameister Antonio Cairoli (Itaalia) Steven Frossardi (Prantsusmaa) ees. Teises sõidus tegi Leok veelgi suurema tõusu — avaringi 19. kohalt