Võru kaotas põhiturniiri viimases mängus Tarvale

Võru KK lõpetas Eesti meeste meistriliiga põhiturniiri 85:90 (40:54) kaotusega Rakvere Tarvale. 32 põhiturniiri mängust suutis Võru korvpallimeeskond võita vaid ühe. Täna Rakveres peetud kohtumine ei otsustanud kummagi meeskonna jaoks enam midagi. 8:2 algedu saanud võrulastel sujus mäng algul veidi paremini ja esimene veerandaeg võideti 23:22. Külalised olid ees veel viis minutit enne esimese poolaja

Kerttu Jallai klubi pääses Soome meistriliiga finaali

Kerttu Jallai koduklubi Lappeenranta Catz alistas läinud nädalal Soome naiste korvpallimeistrivõistluste poolfinaalseerias Espoo Teami mängudega 3:0. Läinud nädala esmaspäeval võitis Catz 75:55. Jallai sai mänguaega veidi alla kolme minutiti, mille jooksul jõudis teha vaid ühe pallikaotuse. Reedel võitis Catz 78:60, Jallai viskas kaheksa minutiga kolm punkti ja võttis kaks lauapalli. Poolfinaalseeria lõpetuseks võitis Catz pühapäeval

Võrumaa rallisõitjad kihutavad laupäeval Walesis

Siim Plangi ja Marek Sarapuu stardivad eeloleval laupäeval Walesis Briti autoralli meistrivõistluste teiseks etapiks oleval Bulldog rallil. Seitsmeetapilise Briti rallisarja R2 klassi liidrid lähevad Welshpooli ümbruses peetavale rallile optimistlikult. „Nüüd, kus teame konkurentide kiirust, plaanime olla nobedamad kui Craig Breen ja tiimikaaslane Mikko Pajunen. Eelmine kord olid nad ajalises mõttes meist kiiremad,” ütles Marek Sarapuu

Jaan Angerjärv tuli Leedu judomeistriks

Võru Rei judoka Jaan Angerjärv võitis nädalavahetusel Kaunases toimunud Leedu lahtistel U23 vanuseklassi meistrivõistlustel raskekaalus esikoha. Kullamatšis alistas ta leedulase Žilvinas Zabarskase.

Rõuge ja Roosu vutimehed Valgas esikolmikus

Valga Warriori kevadturniiril jalgpallis olid üleeile võistlustules rahvaliiga tiimid ning mõlemad turniiril osalenud Võrumaa meeskonnad jõudsid esikolmikusse. Rõuge meeskond kaotas esikohakohtumise 2:2 viigiga lõppenud normaalaja järel penaltidega 2:3 FC Tabiverele. Penaltiseerias olid täpsed Oliver Ossipov ja Riho Ruusamäe, otsustavaks sai aga Kristo Perli löök, mille vastaste väravavaht tõrjus. Kohamängudele eelnenud seitsme meeskonna põhiturniiril võitsid Rõuge