Ebaõnn ei lubanud Siim Plangil esikümnesse jõuda

Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Renault Twingo R2) lõpetasid Suurbritannia meistrivõistluste kolmandaks etapiks olnud Pirelli ralli ebaõnne kiuste üldarvestuses 11. kohaga. Eile ja täna Carlisle’i linna ümbruses sõidetud ralli võitsid šotlased David Bogie ja Kevin Rae (Mitsubishi Evo 9), võrulased kaotasid neile üheksa minuti ja kümne sekundiga. R2 klassis sai Plangi soomlase Jukka Korhoneni ja

Kestvuskrossilt Võrumaale esimene ja kolmas koht

Täna Valgamaal Vilaski krossirajal toimunud Eesti kestvuskrossi meistrivõistluste teise etapi võitis soolotsiklite klassis Martin Leok (Sõmerpalu MK), kes edestas ligi kahetunnise võistluse järel 16 sekundiga Edik Kuuske. Võrumaa motomeeste edu täiendas kolmanda (E2-klassis Leoki järel teise) kohaga Timmo Mõts (Vaabina MK). Leok on kahe etapi järel täiseduga ka sarja üldliider. Meistrivõistlused jätkuvad septembris.

Kullalahingusse lähevad Hydroservice ja Rantipol

Võrumaa tänavuste meeste võrkpallimeistrivõistluste finalistid on Hydroservice ja Rantipol. Esimene võitis tänases poolfinaalis Männiokka 3:0 (16, 22, 22), teine Lasva valla 3:1 (17, -24, 20, 18). Samuti täna peetud 7.-10. koha mängudes võitis Rõuge Varstu 3:1 ja Võru spordikooli II meeskond sama tulemusega Osula. Meistrivõistluste kohamängud peetakse homme Võru spordikeskuses. Kell 11 algab 9.-10. koha

Tauri Tamm võttis vanemast vennast eeskuju

Mõniste valla noormees Tauri Tamm (pildil) tuli Eesti karikavõitjaks harjutuses inglise sporting. Vaid nädal tagasi oli tema vanem vend Tauno Tamm võitnud Eesti karika compak sportingus. Tauri Tamme võit täna Laekvere jahilaske-tiirus toimunud võistlusel oli kindel. Esmalt tabas ta 94 märki sajast ja siis finaalseerias veel 20 märki 25st ehk kokku 114 märki. Anti Peetso

Võru JK kaotas koduplatsil FC Elvale

Võru JK pidi Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsoonis täna vastu võtma turniiri esimese kaotuse, kui jäi Väimela staadionil peetud mängus 1:3 (1:2) alla FC Elvale. Võrulaste poolkaitsja Reijo Künnapuu sõnul polnud meeskond hooaja esimeseks murul toimunud mänguks valmis. „Külalised lükkasid paremini söötu, samal ajal kui kodumeeskonnal ei õnnestunud midagi,” ütles ta. Mängu esimene hea väravavõimalus

Võhandu maratoni valitsesid tänavu leedulased

Võhandu maratoni finišisse jõudis esimesena leedulaste kolmene segasüst, kus sõitsid Darius Sukevičius, Aidas Pelešinas ja Aida Vietatite. Võitjatel kulus ligi saja kilomeetri pikkuseks teekonnaks, mis algas täna hommikul Võrus Tamula järvel ja lõppes pärastlõunal Võõpsus, seitse tundi 51 minutit ja 24 sekundit. Vaid 45 sekundiga kaotas leedulaste triole kiireim kahesüst — Koit ja Raigo Põder

Tiitlikaitsja pudenes medalikonkurentsist

Tiitlikaitsja Võru spordikool I pudenes Võrumaa meeste võrkpallimeistrivõistlustel medalikonkurentsist, jäädes eile veerandfinaalis 1:3 (-20, 24, -22, -25) alla möödunud aasta hõbemedaliomanikule Lasva vallale. Teises veerandfinaalis tuli Hydroservice välja 1:2 kaotusseisust ja võitis Trendwoodi 3:2 (-21, 29, -17, 20, 11). Tänastest poolfinaalides kohtuvad kell 14 Võru spordikeskuses Männiokas ja Hydroservice ning kell 15.30 Rantipol ja Lasva

Rattasõpru oodatakse 1. mail rattamatkale

Pühapäeval, 1. mail toimuv traditsiooniline Võrumaa rattamatk on kõigile rattasõpradele heaks põhjuseks oma sõber talveunest üles äratada ja sõidukorda seada. Matka start (kell 12) ja finiš on seekord Kubja spordibaasis. Valida saab kahe distantsi (27 km ja 15 km) vahel ning korraldajate teatel on garanteeritud põnevad matkarajad, ilus loodus, väike puhkepaus kergeks kehakinnituseks ja sõbralik