Tanel Kimaski hiilgemäng: 80 punkti ja 20 kolmest

Tanel Kimask (pildil) sai hakkama hiilgava saavutusega, kui viskas Võrumaa meeste korvpallimeistri-võistlustel tänases Võru vald/Hundijalg/ Rantipoli 131:45 (61:20) võidumängus Antsla KSKga 80 punkti, seejuures tabas ta 20 kolmepunktiviset. Kaotajaist oli 18 punktiga resultatiivseim Jan-Karl Jõela, kes tabas kolm kaugviset. Teistes tänastes mängudes võitis Kuperjanovi pataljoni meeskond Puigal Ekso 100:43 (53:21; Marko Oolo 41 (4 kolmest)

Jätka lugemist →

Naiste korvpalli meistriliigas lõppes põhiturniir

Tartu ülikooli korvpallinaiskond, kuhu Parksepa spordiklubi kasvandikest kuuluvad Liisi Sokman, Liisa Juul, Kaiti Vasiljeva ja Berta Mürk, lõpetas Eesti meistrivõistluste põhiturniiri üheksa võidu ja seitsme kaotuse ning kolmanda kohaga. Oma naiskonna kõigis 16 kohtumises osalenud Liisi Sokman oli mängus platsil keskmiselt 36 minutit ning viskas 16,8 punkti (liiga neljas tulemus) ja võttis 4,9 lauapalli. Kolmepunktivisete

Jätka lugemist →

Lõunalõvi klubi kergejõustiklased võivad sisehooajale selleks korraks joone alla tõmmata

Võrumaa kergejõustiklased pakkusid hiljuti lõpule jõudnud sisehooajal nii mõnegi helge hetke, sekka sattus ka kurvemaid noote. „Segane aeg. Midagi erilist ei oskagi kommentaariks öelda,” sõnas Võru kergejõustikuklubi Lõunalõvi juht Heini Allikvee. Võrumaa praegune parim kergejõustiklane Andres Raja (pildil) püstitas seitsmevõistluses 6114 punktiga küll uue isikliku rekordi, kuid tema etteastele sise-EMil Pariisis tõmbas kriipsu peale vigastus.

Jätka lugemist →