Võrulannad pidid leppima neljanda kohaga

Võru võrkpallinaiskond kaotas täna koduplatsil TÜ/Eedenile 1:3 ja seega kogu Eesti meistrivõistluste pronksiseeria tulemusega 0:2. Mäng algas kodunaiskonna jaoks hästi. Võrulannad jäid esimese geimi alguses küll viiepunktisse kaotusseisu, kuid jõudsid siis 12:12 viigini. Järgnes punkt-punkti-mäng seisuni 22:21, siis kindlustasid Helen Siska kaks blokipunkti ja õnnestunud rünnak võõrustajatele 25:21 geimivõidu. Teine geim oli tasavägine seisuni 11:12,

Tanel Leok läheb MMil esiviisiku kohta püüdma

Eesti parim motomees Tanel Leok püüab eeloleval nädalavahetusel algaval järjekordsel motokrossi MM-hooajal MX1-klassi mulluselt kuuendalt kohalt kõrgemale trügida.

„Eks paistab, kuidas läheb, kuid sooviksin ikka kokkuvõttes viie tugevama mehe hulka mahtuda,” ütles Leok Postimehe vahendusel. Ülesanne pole kerge, sest kaheksandat aastat MM-karussellis tiirleva Leoki sõnul on konkurents iga aastaga tihedamaks muutunud ja uusi andekaid sõitjaid