Karl-Erik Org käis Venemaal kogemusi hankimas

Venemaal Tveris toimunud kadettide (U17) Euroopa karikasarja etapil jäi Võru Rei judoka Karl-Erik Org (pildil) eile kehakaalus kuni 55 kilogrammi jagama 9.-10. kohta. Avaringis võitis Org venelase Azamat Valejevi, kuid kaotas siis Kõrgõzstani sportlasele Talai Toktobašajevile ja langes edasisest konkurentsist välja. Kaheksast turniiril osalenud Eesti judokast oli Org ainus, kes võiduta ei jäänud. Võistlusele järgnes

Karel Kutsar võitis Balti karikasarja etapi

Karel Kutsar võitis eile 85 cm3 tsiklite klassis Lätis Kegumsis toimunud motokrossi Balti karikavõistluste etapi. Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi 7. klassis õppiv 14aastane Kutsar võitis kolmest sõidust ühe ja lõpetas kaks sõitu teise kohaga. Kokkuvõttes järgnesid talle Lari Jukola (Soome) ja Dmitrijs Urickis (Läti). Kutsari ees kaks esimest sõitu võitnud lätlane Tomass Šileika katkestas kolmandas sõidus

Tanel Leok alustas MMi oodatust kehvemini

TMi tehasetiimis sõitev Tanel Leok sai motokrossi MM-sarja tänavusel esimesel etapil Bulgaarias Sevlievos MX1-klassis kahe sõidu kokkuvõttes 15. koha. Tema sõidule jättis oma jälje hiljuti põetud kõhugripp. Eilses kvalifikatsioonis 13. olnud Leok tuli tänases esimeses võistlussõidus avaringilt 14. mehena, kerkis võistluse keskel korraks ka kümnendaks, kuid langes siis paar kohta tahapoole ning oli eelviimasel ringil

Raido Ränkel lõpetas Barentsi tuuri 30. kohaga

Võru suusaklubi esindav Raido Ränkel sai täna Soomes lõppenud Barentsi suusatuuril 30. koha. Kesknädalal alanud tuur lõppes täna Rovaniemis toimunud 13,2 km pikkuse viitstardist mäkketõusuga, kus tõusumeetreid oli kokku 468. Esimesena jõudis finišisse prantslane Jean-Marc Gaillard, kes edestas vaid 0,2 sekundiga oma koondisekaaslast Maurice Manificat’d. Kolmandana lõpetas liidrina startinud soomlane Matti Heikkinen (+33,0). Jaak Mae