Võru korvpallurite Valga klubi jäi esinelikust välja

Valga/CKE Inkasso kaotas Eesti meeste korvpalli meistriliiga veerandfinaalseeria Rakvere Tarvale mängudega 1:3 (80:94, 71:70, 76:101, 79:88). Valga klubi kolmest Võrumaalt pärit korvpallurist tegi seeria kõigis neljas mängus kaasa Robert Peterson (keskmiselt ligi 16 minutit ja 2,7 punkti mängus). Juss Jürisaar ja Allan Hallik pääsesid platsile vaid seeria kolmandas mängus, kumbki poolteiseks minutiks, ja kätt valgeks

Liisi Sokman aitas TÜ korvpallinaiskonna finaali

Tartu Ülikooli korvpallinaiskond võitis täna Eesti naiste korvpallimeistrivõistluste poolfinaalseeria teises mängus Tallinna Ülikooli 68:62 ja tagas endale sellega finaalikoha. Kõik 40 minutit platsil olnud Parksepa SK kasvandik Liisi Sokman viskas võitjate kasuks 13 punkti, võttis neli lauapalli ja andis kolm resultatiivset söötu. Poolfinaalseeria esimeses mängus, mille Tartu Ülikool võitis 83:59, viskas Sokman 36 minutiga 27

Võru JK ei taha III liigasse kauaks konutama jääda

Nelja Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liigas veedetud aasta järel läinud sügisel III liigasse langenud Võru JK on täis tahtmist kõrgemale tasemele tagasi pürgida. „Eesmärgiks on kindlasti naasta järgmiseks aastaks II liigasse, aga kerge ülesanne see ei ole,” ütles klubi juht Eston Kurvits. „Samas potentsiaali võistkonnal on. Huvitavaks tõotavad kujuneda ka vastasseisud Põlva Lootose ja Navi Vutiseltsiga.”

Rei judopoisid võitsid Maiasmokal kaks esikohta

Võru Rei C-klassi judokad võitsid pühapäeval Lääne-Virumaal Vinnis toimunud 33. laste judoturniiril Maiasmokk neli medalit, neist kaks kuldset. Rei poistest võitsid esikoha Henri Neeve (-34kg) ja Janari Pähn (-55kg). Teise koha saavutas Joosep Kikas (-30kg) ja kolmanda koha Egerti Kiisk (-27kg). Erik Roosik (-42kg) ja Tõeleid Liira (-34kg) jäid jagama 5.-6. kohta. Judotreener Enno Raagi