Võru jalgpallurid võitsid liigahooaja alustuseks Kagu-Eesti derbis Põlva Lootose meeskonna

Võru JK alustas Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsooni mänge täna magusa 2:1 (1:0) võiduga Põlva FC Lootose üle. Võrulased alustasid kohtumist aktiivsemalt ning 10. minutil avas Jüri Artemkin skoori. „Tõstis väravavahist tagasi põrganud palli kenasti värava vasakusse nurka,” kirjeldas Võru JK pookkaitsja Reijo Künnapuu. Võrulastel oli esimesel poolajal veel paar võimalust, kuid väravani rohkem ei

FC Aspen üritab IV liigas positsioone taastada

Eesti IV liiga meistrivõistlustel neljandat hooaega alustava FC Aspeni jalgpallimeeskonna tänavuseks eesmärgiks on tõusta kindlasti kõrgemale mullusest eelviimasest kohast ja miks mitte lõpetada turniir ka esikuuikus. Selles pole midagi võimatut, sest kahel korral on IV liiga lõunatsoonis esikuuikusse jõutud (2009. aastal oldi 4. ja 2008. aastal 6.). FC Aspeni jalgpalluri Jürgen Kuljuse sõnul on ettevalmistused

Navil tuleb karikamänguks Kiviõlli sõita

Eile loositi Eesti jalgpaliliidus väikestel karikavõistluste 1/32-finaali paarid. Navi Vutiselts kohtub Kiviõlis sealse Tamme Auto II meeskonnaga, kes Eesti meistrivõistlustel mängib III liiga idatsoonis. Mängupäevaks on esialgu plaanitud 4. mai. Juhul kui Võru JK suudab 27. aprillil peetavas 1/64-finaali mängus alistada II liigas palliva Kohtla-Järve JK Alko, kohtuvad võrulased 1/32-finaalis FC Otepää II meeskonnaga.

Varstu saab suvel uue võrkpalliplatsi

Varstu osutus Eesti võrkpalliliidu harrastajatesarja algatatud konkursil „Võrguplatsid korda!” üheks kaheteistkümnest piirkonnast, kuhu sel suvel uus volleplats rajatakse. „Žüriil oli valikut teha erakordselt keeruline. Kokku laekus üle 60 sooviavalduse ja paljudel neist olid väga head ning võrdväärsed põhjendused väljaku rajamiseks. Valiku tegemisel võtsime arvesse antud piirkonna nägemust ja motivatsiooni rahvasporti edendada, samuti võrguplatsi asukohta ja