Orienteerujad alustasid välishooaega

OK Võru sportlased saavutasid täna Tartumaal Sõõrus toimunud orienteerumisvõistlusel „Tartu kevad” meeste eliitklassis kolmikvõidu. 10 km pikkusel 22 kontrollpunktiga rajal oli kireim Lauri Sild, järgnesid Timo Sild (+4.21) ja Jaagup Truusalu (+11.20). Naiste 8 km pikkusel rajal oli kiireim Kirti Rebane (Suae Tammed), teiseks tulnud Karmen Alnek (OK Võru) kaotas talle viie japoole minutiga. Esikoha

Martin Leok võitis Mulgikrossil esikoha

Martin Leok võitis täna Viljandimaal Holstre-Nõmmel toimunud Mulgikrossil, mis oli ühtlasi ka Balti mere motokrossikarikavõistluste etapp, vabaklassis esikoha. Kawasakil sõitev Võrumaa motomees võitis kaks esimest võistlussõitu ning lõpetas kolmanda sõidu soomlaste Marko ja Mikko Jumppaneni järel kolmandana. Timmo Mõts sai samas klassis tänase etapi kokkuvõttes 15. koha. Balti mere karikavõistluste kahe etapi kokkuvõttes võitis esikoha

FC Aspen alustas IV liiga turniiri viigiga

FC Aspen viigistas Eesti IV liiga jalgpallimeistrivõistluste lõunatsooni turniiri avavoorus täna 3:3 (2:0) Suure-Jaani Unitediga. Põlva Lootospargis peetud kohtumises avas Aspen skoori kohe esimesel mänguminutil karistuslöögist, täpne oli Janar Urbanik. Teise värava lõi Tõnis Uiboupin nurgalöögi järgses olukorras kauglöögist taha posti lati alla. Teise poolaja alguses lõi oma esimese värava ka United. Peagi suutis Aspen

Võru jalgpalliklubi duubel tegi eduka debüüdi

Võru JK II meeskond debüteeris Eesti IV liiga jalgpallimeistrivõistlustel võiduga, täna võõrsil peetud mängus alistati Tartu Löök 2:0. Võrulaste mõlemad väravad lõi Siim Lepp (40. ja 73. minutil). IV liiga lõunatsooni järgmises voorus läheb Võru JK II vastamisi teise Võrumaa meeskonna FC Aspeniga. Esialgsetel andmetel peaks mäng toimuma tuleva nädala pühapäeval Väimela staadionil algusega kell

Viimasena pääses play-offi Hundijalg 33

Tiitlikaitsja Antsla vald alistas Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistlustel eile Antsla KSK 82:32 (48:17; Mario Mölder 22 — Kristjan Part 15) ja kindlustas endale sellega põhiturniiri esikoha. Teises eilses mängus võitis KK Rõuge küll Võru vald/Hunt/Rantipoli 86:74 (47:37; Rauno Kiuru 25 (3) — Bertti Abel 24), kuid peab esikuuikusse pääsust ikkagi suu puhtaks pühkima. Viimane play-offi pääseja