Heliose Võru poisid jagasid Spring Cupil 5.-6. kohta

FC Heliose Võru meeskond jagas eile Sauel toimunud 2003. aastal sündinud poiste jalgpalliturniiril Spring Cup 5.-6. kohta. Võrulased, kel oli toeks paar Tartu poissi, said alagrupis jagu Pärnu Vaprusest ja Soome Honka jalgpalliakadeemia poistest ning tegid võistlusliku viigi TJK Legioniga. Andres Operi jalgpallikooli poistele kaotati 0:2. Veerandfinaalis kohtus Helios Martin Reimi jalgpallikooli esindusega, kellele 1:1 lõppenud normaalaja järel

Võru neidudele hõbemedalid, võitis taas Viljandi

Võru spordikooli naiskond saavutas Eesti U20 vanuseklassi võrkpallimeistri-võistlustel teise koha. Kuressaares toimunud turniiri esikohakohtumises kaotati 0:3 Viljandi spordikoolile. Viljandi naiskond võitis sel hooajal kõik oma vanuseklassi tiitlivõistlused, loovutades kolme turniiri (Eesti meistrivõistlused, karikavõistlused ja EVFi karikavõistlused) peale kokku vastastele vaid ühe geimi. Turniiril kolmandaks tulnud Pärnu spordikooli said võrulannad jagu 3:0, neljandaks tulnud Saaremaa spordikoolist

Korvpallimeistrivõistlustel lõppes põhiturniir

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistluste põhiturniiri viimastes mängudes võitis Kuldre kool täna Ekso 72:68 (34:33; Renee Kilter 21 — Taagi Hiiesalu ja Risto Klaassen 16) ning Parksepa SK/Võru Hundijalg 33 90:43 (44:31; Martin Kulberg 29 — Renee Kottisse 15). Meistrivõistluste veerandfinaalides kohtuvad eeloleva nädala kolmapäeval kell 18 Puigal Võru vald/Hundijalg/Rantipol ja Hundijalg 33 ning päev hiljem samas

Keit Lutsar jäi juunioride EK-etapil võiduta

Tartus toimunud judo Euroopa juunioride karikavõistluste etapil ainsa Võru Rei judokana osalenud Keit Lutsar täna ühtegi võitu kirja ei saanud ja jäi neidude kehakaalus kuni 63 kg viiendaks. Esikoha võitis selles kaalukategoorias rootslanna Mia Hermansson. Tartu judoklubi Do korraldatud turniiril võttis kahe päeva jooksul omavahel mõõtu ligikaudu 150 judokat 14 riigist.

Navi debüüt III liigas lõppes suure kaotusega

Navi Vutiselts sai oma esimeses Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsooni mängus kirja suure kaotuse, täna Põlvas peetud mängus jäädi 1:8 alla Jõgeva SK Noorus 96’le. Võrulaste auvärava lõi Aleksandr Orlov. Navi meeskonna treeneri Jaanus Vislapuu sõnul oli mängu algus suhteliselt korralik ja tekkis ka paar head väravavõimalust, aga pärast Uku Vislapuu ja Eleri Jürisaare vigastada