Võru noormehed jäid kodusel finaalturniiril kullata

Võru spordikooli võrkpallimeeskond võitis täna Võrus lõppenud Eesti U20 vanuseklassi meistrivõistlustel Saaremaa spordikooli järel hõbemedali. Sel hooajal varem nii Eesti karika kui ka EVFi karika võitnud Võru noormeestele sai kullaheitluses saatuslikuks laupäevane mäng saarlastega, mis kaotati 0:3. Kuna Saaremaa meeskond kaotas omakorda Pärnule 2:3, võrulased aga täna pärnakaid 3:0 võitsid, lõpetasid need kolm meeskonda turniiri

Võru poisid mängisid noortekoondisega Peterburis

Eesti 1995. ja 1996. aastal sündinud poiste võrkpallikoondis, kuhu kuulusid ka Võru spordikooli õpilased Markus Külaviir, Bobby Pokker ja Joonas Popman, saavutas nädalavahetusel Peterburis toimunud Vjatšeslav Platonovi mälestusturniiril neljanda koha. Urmas Tali ja Rando Ringmetsa juhendatav meeskond võitis alagrupis Soome 2:1 (otsustav geim 20:18) ning Põhja- ja Lääne-Venemaa meeskonna 2:0, kuid kaotas Harkivile (Ukraina) 0:2.

Tauno Tamm tuli Elva karikavõistlustel teiseks

Võrumaa jahilaskurid pääsesid laupäeval toimunud Elva karikavõistlustel kolmekesi finaali, neist parimana lõpetas Tauno Tamm võistluse teise kohaga. Harjutuses CSP-75 pääses Võrumaa meestest parima tulemusega finaali Tauri Tamm, 72 tabamust andsid talle enne finaalseeriat kolmanda koha. Tauno Tamm jagas 71 tabamusega 4.-5. kohta ja temast ühe möödalasu rohkem teinud Kaupo Kindsigo 6.-7. kohta. Rivo Poltimäe lõpetas

Võrulased võistlesid Balti karikaetapil

Eile Jägala jõel toimunud veeslaalomi Balti karikavõistluste etapil sai Taavi Irves meeste ühesüstal 13. ja Hillar Irves (mõlemad Võru Ekstreempark) 23. koha. Esikoha võitis lätlane Kaspars Pakers. Võistles 24 meest.

Haanja klubi ratturid võitsid kaks esikohta

Laupäeval Toilas toimunud Team Rattapood mägirattasarja esimesel etapil olid Haanja rattaklubi sõitjatest võidukad Mari-Liis Mõttus (M12/ N14) ja Kaido Oru (meeste sportklass). Sander Nool (M16) sai hoolimata võistluse käigus kadunud tagapidurile seitsmenda koha.

Eesti kestvuskrossisari algas Martin Leoki võiduga

Martin Leok võitis soolotsiklite klassis eile Pärnumaal Potsepa karjääris toimunud Eesti kestvuskrossi meistrivõistluste esimese etapi. E2-klassi Kawasakiga sõitnud Leok edestas Kristjan Rätsepat kahe tunni pikkuse sõidu järel 12 sekundiga. Timmo Mõts sai 11. (E2-klassis 4.) koha. Martin Leok. Foto: Martin Mand/Ruudulipp.ee

Karel Kutsar sõitis Saksamaal esikolmikusse

Võru krossipoiss Karel Kutsar saavutas eile Saksamaa motokrossisarja ADAC esimesel etapil Fürstlich Drehna rajal MX Junior Cup arvestuses kolmanda koha, vahendas Ruudulipp.ee. Meie mõistes 85 cm3 klassis sõitev Kutsar (Suzuki) oli juba ajasõidus heas hoos, kvalifikatsioonis lõpetas ta kuuenda kohaga. Eilsetes võistlussõitudes sai ta viienda ja teise koha. Mõlema sõidud võitis lätlane Paulss Jonass (KTM),

Kuuest edasipääsejast on selgunud neli

Võrumaa meeste võrkpallimeistrivõistlustel võitsid eile I alagrupis nii Trendwood kui ka Rõuge Osula meeskonna 3:0. II alagrupis alistas Hydroservice Varstu 3:0 ja Lasva vald Varstu 3:1. Reedel peetud mängus oli Hydrosevice 3:2 parem Lasva vallast. Enne alagrupimängude viimast vooru (Võru spordikool I – Männiokas, Rõuge – Trendwood, Rantipol – Lasva vald, Võru spordikool II –