Kuperjanovlaste korvpallitiim pääses poolfinaali

Kuperjanovi pataljoni korvpallimeeskond võitis Võrumaa meistrivõistluste veerandfinaalis täna Puigal 61:56 (19:28) Toftani ja jätkab medaliheitlust. Kuperjanovlased tegid võiduks vajaliku vahe sisse kohtumise kolmandal veerandajal, mis võideti 15 punktiga. Võitjate parimana viskas Priit Kirotar 24 silma, kaotajaist kogunes nii Ott Kukkese kui ka Janek Kruusla arvele 14 punkti. Juba homme mängivad kuperjanovlased poolfinaalis tiitlikaitsja Antsla valllaga.

Sirli Hanni on jätkamise suhtes kahevahel

Kui äsja teatas vaheaasta võtmisest Eesti parim laskesusataja Eveli Saue, siis tippspordiga jätkamise suhtes on kahevahel ka Sirli Hanni (pildil). Vastseliinast pärit 25aastane laskesuusataja tunnistas Õhtulehele, et ei oska praegu tuleviku suhtes midagi öelda. „Sellel, et Saue pausi teeb — uudis oli ootamatu — on oma mõju. Kas naiskond üleüldse jätkab? Kas treener jätkab? Või

Tanel Leok on hädas terviseprobleemidega

Poolteist nädalat tagasi motokrossi MM-hooaja esimesel etapil Bulgaarias nigelat enesetunnet kurtnud Tanel Leokil diagnoositi kehvveresus, kirjutas Postimees.ee.
„Veri polnud korras. Raud, hemoglobiinitase, testosteroon — kõik oli madal,” ütles Leok, kes oli Bulgaaria etapi eel põdenud kerget külmetushaigust ja kõhugrippi. „Räägiti, et see tuli haigusest ja pingutusest. Tegelikult on mul varem ka olnud [vere] rauasisaldusega probleeme.”

Võru vald/Hundijalg/Rantipol pääses poolfinaali

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistluste esimeses veerandfinaalis alistas Võru vald/Hundijalg/Rantipol eile Puigal Hundijalg 33 113:72 (63:28). Võitjate resultatiivseim oli 34 punktiga ameeriklane Curtis Allen, kaotajaist said Arnold Väin ja Renee Kottisse kirja 14 punkti. Teises veerandfinaalis on täna vastamisi Kuperjanovi pataljoni meeskond ja Toftan.