Antsla noormees Sander Kuusk võitis Eesti karikavõistlustel kulturismis pronksmedali

Antsla noormees Sander Kuusk (19) võitis Tartus toimunud Eesti karikavõistlustel kulturismis juunioride kaalukategoorias kuni 75 kg pronksmedali. Marek Kalmuse juhendamisel harjutav noormees võistles pärast raskest seljavigastust tingitud enam kui aasta pikkust võistluspausi. Kuuske edestasid Anton Ostroglazov (Reval-Sport) ja Taavi Taros (TÜ ASK). Läinud nädala pühapäeval Tartus toimunud ning peamiselt algajatele mõeldud Lõuna-Eesti lahtistel karikavõistlustel võitis

Võru maadlejad jäid viimaste sekka

Täna Väike-Maarjas peetud Eesti kadettide meistrivõistlustel kreeka-rooma maadluses pidid võrulased leppima kohtadega võistlejaterivi tagumises otsas, Giovanni Mitrauskis (-76 kg) oli 12. ja Artur Andersalu (-85 kg) 13.

Triinu Meltsov alustas noortesprindi karikasarja

Rapla kardirajal täna toimunud Eesti noortesprindi karikavõistluste avaetpil võitis Triinu Meltsov (Honda Civic) esikoha võistlusklassis J16+ (17-18aastased sõitjad, auto lubatud mootori kubatuur kuni 1600 cm3), kus tal konkurente ei olnudki. J16 (kuni 16aastased sõitjad) klassi noormeestega võrreldes näitas Meltsov päeva viiendat aega. Samas toimus ka Eesti rahvasprindi karikavõistluste etapp, kus Meltsov tuli naiste arvestuses kolmandaks.

Tiitlikaitsja kindlustas endale finaalikoha

Võrumaa meeste korvpallimeistrivõistluste esimene finalist on tiitlikaitsja Antslavald, kes eile õhtul alistas koduplatsil peetud poolfinaalis Kuperjanovi pataljoni meeskonna kindlalt 102:57 (59:21). Võitjate resulatatiivseim oli 38 punktiga Merlis Niklus, kuperjanovlastest viskas Marko Oolo parimana 23 silma. Teine poolfinaal Parksepa SK/Võru – Võru vald/Hundijalg/Rantipol peetakse eeloleval kolmapäeval, 27. aprillil algusega kell 20 Parksepa keskkoolis.