Puiga korvpallipoisid pääsesid esikuuikusse

Puiga APSi poisid pääsesid Eesti minikorvpalli meistrivõistluste alternatiivina korraldatavas Eesti 2001. aastal sündinud poiste korvpalliliigas esikuuikusse, kus veerandfinaalis minnakse vastamisi Rakvere SK meeskonnaga. Nädalavahetusel toimunud poolfinaalturniiril võitis APS Tartu Salva/Rock III 42:21 ja Rakvere SK II 43:42, Rapla KK meeskonale kaotati 21:71 ja Pärnu KK Paulusele 37:61. Esikuuiku paremusjärjestus selgub järgmisel nädalavahetusel Märjamaal.

Võrumaa jahilaskurite hea hooaeg jätkub

Võrumaa täpsuskütid jätkasid edukat hooaega hea esinemisega täna Laekveres toimunud kombineeritud jahipraktilise laskmise Eesti karikavõistluste avaetapil. Esikoha võitis 372 punktiga küll Veikko Tihvan Ida-Virumaalt, kuid talle järgnesid kolm Võrumaa laskurit, kellest Kaupo Kindsigo jäi võitjale alla vaid ühe silmaga. Kolmas oli 361 punktiga Rivo Poltimäe ja neljas 354 punktiga Tauno Tamm, Tauri Tamm sai 342

Aspenile võit, Võru JK duublile kaotus

Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunatsoonis võitis FC Aspen täna võõrsil Põlva FC Lootose II meeskonna 1:0 ning Võru JK II kaotas Valgas Tõrva FC Warriorile 2:3. Võru JK II meeskonna mängiv treener Vjatšeslav Vassilenko jäi kaotusest hoolimata oma hoolealuste mänguga rahule. „Tahaks kõiki kiita, võitlesid lõpuni ja lihtsalt õnnest jäi puudu,” ütles ta. Võrulased oli

Navi leidis suurte kaotuste järel võidust lohutust

Eesti jalgpallimeistrivõistlusi kahe suure kaotusega alustanud Navi vutiselts tegi täna tunduvalt parema esituse ja alistas III liiga lõunatsooni kohtumises Väimela staadionil EMÜ SK 3:1. „Kogu meeskonnale on see eneseusu koha pealt väga oluline ja annab edaspidiseks kindlasti motivatsiooni juurde,” lausus Navi meeskonna treener Jaanus Vislapuu. „Kõik Navi mängijad olid tublid ja andsid endast maksimumi. Eraldi

Võrulased sõitsid naabrite juures motokrossi

Rosma krossirajal täna toimunud motokrossil „Põlva kevad” oli Sander Runtal kuni 85 cm3 tsiklite klassis parima Võrumaa krossipoisina kokkuvõtes kolmas, Reiko Kikas sai kuuenda koha. Esikoha võitis Christopher Talli. MX1-klassis, kus võitis Lauri Lehtla, tuli Timmo Mõts viiendaks. MX2-klassis sai Janno Schmidt kuuenda koha, võitis lätlane Karlis Sabulis.

Kullavõitjate ritta lisandus Rantipoli meeskond

Võrumaa tänavuseks võrkpallimeistriks krooniti Rantipoli meeskond, kes haaravas finaalkohtumises mängis 3:2 üle Hydroservice’i. Rantipol asus täna Võru spordikeskuses peetud finaalmängu 31:29 ja 25:11 geimivõitudega 2:0 juhtima, kuid kaotas kolmanda geimi 29:31 ja seejärel ka neljanda 22:25. Otsustavas geimis juhtis Hydroservice 8:4 ning 13:11, kuid siis langes vaekauss Rantipoli kasuks, kes teenis järjest neli punkti, geimivõidu

Ivar Ivanov ümber Viljandi järve jooksul 55.

Traditsioonilise ümber Viljandi järve jooksu, kus võisteldi ka Eesti murdmaajooksu meistritiitli eest, võitis Taivo Püi, kel umbes 12 km pikkuse distantsi läbimiseks kulus täna aega 37.02. Parima Võrumaa jooksjana sai Ivar Ivanov (+5.39) 55. koha. Üldjärjestuses 307. lõpetanud Monika Irves (aeg 49.55) oli naiste seas 15.

Kulla võitsid Toomas Hoole ja Marina Fjodorova

Võrumaa tänavusteks meistriteks petangi üksikmängus tulid Marina Fjodorova (vasakul) ja Toomas Hoole (paremal). Eile Võru spordiväljakul toimunud võistlusel järgnesid meestest kullavõitjale Tõnu Pokker ja Jaan Lüitsepp. Naistest tuli teiseks Ljudmilla Lüitsepp ja kolmandaks Aria Rimbeniece. Foto: Võrumaa spordiliit Pildid