Võru judopoisid täistabamuseni ei jõudnud

Võru judokatel ei õnnestunud täna Lääne-Virumaal Vinnis toimunud Eesti C-klassi meistrivõistlustel täistabamuseni jõuda, piirduti viie pronksmedaliga. Finaali ei jõudnud täna Rei klubi poistest keegi. Pronksi pärast maadlema pääses neid kuus ning viiel õnnestus medalimatš ka võita — pronksi teenisid Joosep Kikas (-30 kg), Henri Neeve (-34 kg), Märt Uibo (-38 kg), Ralf Mäesalu (-42 kg)

Siim Plangi teenis Tallinna rallil klassivõidu

Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Honda Civic Type-R R3) tulid täna lõppenud Tallinna rallil üldarvestuses seitsmendaks, klassis A7 kuulus võrulastele esikoht. Eesti meistrivõistluste teiseks etapiks olnud ralli võitsid lätlased Janis Vorobjovs ja Guntars Zicans (Mitsubishi Evo X). Kaspar Koitla ja Andres Ots (Mitsubishi Lancer Evo 9) kaotasid võitjatele 17 sekundiga ning edestasid omakorda vaid 0,6

Karl-Erik Org piirdus EK-etapil ühe matšiga

Võru Rei judoka Karl-Erik Org piirdus täna Berliinis kadettide Euroopa karikasarja etapil ühe matšiga. Kehakaalus kuni 55 kg oli konkurents tihe, võistlus alustas 51 sportlast. Org pääses loosiga otse teise ringi, kus kaotas waza-ariga Steve Groesile (Holland). Kuna hollandlane kaotas ka ise järgmises ringis, oli võistlus Võru noormehe jaoks lõppenud.

Võru JK sai võõrsil jagu Viljandi Tuleviku duublist

Võru JK alistas täna võõrsil Viljandi Tuleviku duubelmeeskonna 2:0 ja jätkab Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsoonis juhtgrupis. Mõlemad väravad lõi esimesel poolajal Jüri Artemkin, kes on nüüd neljas liigamängus löönud nüüd juba kuus väravat. „Ilus esimene poolaeg ja suurepärane lõpptulemus,” üles Võru meeskonna poolkaitsja Reijo Künnapuu. Võrulased olid tema sõnul esimesel poolajal üritavamaks pooleks ja

Rõuge rattamaratoni võitis Alges Maasikmets

Tänase Rõuge rattamaratoni võitis Alges Maasimets, kel 53 km pikkuse distantsi läbimiseks kulus aega 2:00.26. Caspar Austa jäi võitjast maha nelja ja lätlane Kristofers Racenajs kuue sekundiga. Viisik, kuhu peale esikolmikusse jõudnud meeste kuulusid veel neljandana lõpetanud Raido Kodanipork ja viienda koha saanud lätlane Ernests Benhens-Bekens, sõitis konkurentidel eest distantsi esimesel kolmandiku järel. Seni oli

Kaks penaltit realiseerimata jätnud Aspen
kaotas võõrsil Tartu Löögile 1:2

FC Aspen kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunatsoonis täna võõrsil Tartu Löögile 1:2 (1:1). Aspeni mängija Jürgen Kuljuse sõnul ei saanud meeskond mängu algul kuidagi käima. „Ei tea, kas tegu oli sellega, et mängisime [sel aastal] esimest korda murul või…,” lausus ta. Vastased avasid skoori pärast pikast söödust sündinud üksikläbimurret. Kaotusseisu jäänult Aspen ärkas, suudeti

Sigvard Kukk võitis taas Rõuge mägirattasprindi

Rõuge mägirattasprindi võitis kolmandat korda järjest Sigvard Kukk, kes eile õhtul toimunud võistlusel edestas napilt Erki Pütseppa. Kolmandaks tuli Magnus Krusemann, järgnesid Ivo Suur, Riivo Schumann ja Sten Saarnits. Jaan Kirsipuu kukkus poolfinaalis ja sai 11. koha. Sigvard Kukk (nr 1) on nüüd Rõuge mägirattasprindi võitnud võistluse kõigil kolmel toimumiskorral. Foto: Martin Mark Tulemused Pildid