Võru JK edenes karikasarjas järgmisse ringi

Tänane 2:0 võit FC Otepää II meeskonna üle tagas Võru JK jalgpallimeeskonnale Eesti väikestel karikavõistlustel koha 1/16-finaalis, kus kohtutakse Tallinna JK Piraajaga. Võru JK mängiva treeneri Tauno Kikase sõnul olid mänguohjad Väimela staadionil peetud kohtumises algusest peale võrulaste käes. „Juba esimese 20 minuti järel oleksime võinud juhtida 5:0, aga juhtisime kõigest 1:0 pärast seda, kui

Martin Leok võitis Rannu kärnatamise

Martin Leok võitis läinud laupäeval Tartumaal Rannus Kaarsimäe karjääris toimunud kestvussõiduvõistluse „Karjääri kärnatamine”. Esimest kord sel enduroelementidega võistlusel osalenud Võrumaa motomees oli parim vabaklassis. Ruudulipp.ee teatel alustas Leok tagasihoidlikult, kuid tõusis võistluse keskel liidriks ning edestas lõpuks üle kahe tunni kestnud sõidu lõpus konkurente pisut rohkem kui kahe minutiga.

Puiga APS tuli 2001 liigas kuuendaks

Puiga APS lõpetas Eesti minikorvpalli meistrivõistluste alternatiivina korraldatava Eesti 2001. aastal sündinud poiste korvpalliliiga turniiri kuuenda kohaga. Nädalavahetusel Märjamaal peetud mängudes kaotas APS esmalt veerandfinaalis Rakvere SKle 22:81 ja seejärel 5.-6. koha mängus ka Tartu Salva/Rockile 37:54. Meelis Reinbergi juhendatava Puiga meeskonna parimaks mängijaks tunnistati Rico Andreas Vene. Turniiri finaalis võitis Märjamaa SK Rakvere SK