6.-9. klasside esikoht Lauluisa kooli tüdrukutele

Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi tüdrukud tulid Võrumaa koolide 6.-9. klasside korvpallimeistriks. Võidukas võistkonnas mängisid Kertu Külaots, Laura Ernits, Kadri Eskla, Laura Eskla, Veelika Piirioja ja Kai-Liis Vesper. Puiga spordihoones täna peetud turniiril jõudsid esikolmikusse veel Parksepa keskkooli ja Puiga põhikooli tüdrukud. Võru Kreutzwaldi gümnaasiumi võidukas naiskond. Foto: Võrumaa spordiliit Tulemused Pildid

Noorema astme korvpallikuld läks Kesklinna kooli

Võrumaa koolide kuni 7. klasside poiste korvpallimeistrivõistlused võitis Võru Kesklinna gümnaasiumi meeskond koosseisus Richard Jõgi, Sepo Plangi, Sander Soikka, Margus Taaber, Gerret Kõrtsmann, Steven Juks, Jürgen Kolk, Allan Katšmazov ja Hannes Herbert Teaste. Eile Puigal toimunud turniiri finaalis võitis Kesklinna gümnaasium Kuldre kooli esindusmeeskonna 27:11. Kolmandaks tuli Puiga põhikooli I meeskond. Võru Kesklinna gümnaasiumi meeskond.

Parksepa kool tuli EKSLi esiliigas seitsmendaks

Parksepa keskkool sai üleeile Rakveres toimunud koolispordiliidu võistkondlike kergejõustikuvõistluste esiliigas 11 kooli seas seitsmenda koha. Esikoha võitis juba kuuendat aastat järjest Rakvere reaalgümnaasium. Parksepa kooli lapsed saavutasid neli alavõitu. 8.-9. klasside tüdrukute seas võitis Õilme Võro nii 100 meetri jooksu (aeg 13,13) kui ka kaugushüppe (4.94). Sama vanuseklassi poiste kaugushüppes oli 6.19ga parim Kert Viitkar

Algas Võrumaa jooksjate seeriavõistlus

Eile Võru spordikeskuse staadionil toimunud Võrumaa jooksjate seeriavõistluse esimesel etapil oli 1500 meetri jooksus meestest ajaga 4.28,17 kiireim Mikk Laur, naistest võidutses 5.16,34ga Eliise Johanson. 300 meetri jooksus oli Martin Paakspuu võiduaeg 39,93. Tulemused