Timo Sild krooniti lühirajal Eesti meistriks

OK Võru orienteeruja Timo Sild (pildil) võitis täna Põlvamaal Kanepi vallas toimunud võistlusel oma esimese Eesti täiskasvanute meistritiitli lühirajal. Aasta tagasi Eesti meistrivõistlustel lühirajal esimesena medalita jäänud 23aastase võrulase võiduaeg oli kevadvihmas toimunud ning 5,64 km pikkusel ja 17 kontrollpunktiga rajal peetud võistlusel 32.42. Võit oli kindel, teiseks tulnud Peeter Pihl (Saue Tammed) kaotas talle

Janno Schmidtile Saku krossil neljas koht

Tänasel Saku motokrossil jagati Eesti meistrivõistluste punkte MX2 juunior klassis ning Janno Schmidt lõpetas võistluse kahe sõidu kokkuvõtes lätlase Karlis Sabulise ning Henri Roosioru ja Rain Kochi järel neljanda kohaga. Teistes võistlusklassides võisteldi Eesti karikavõistluste arvestuses. 85cm3/65cm3 klassis tuli Karel Kutsar teiseks, mõlemad sõidud võitis tema ees Ivan Branov (Venemaa). MX1-klassis, kus võidutses Lauri Lehtla,

Võru JK võitis koduplatsil FC Otepää 2:1

Võru JK sai täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsooni turniiril kirja järjekordsed kolm võidupunkti, kui alistas Võru spordikeskuse staadionil peetud mängus FC Otepää 2:1. Väravateta lõppenud esimesel poolajal oli väljakuperemeeste parim võimalus kümmekond minutit enne vaheajale minekut, kuid FC Otepää väravavahiga silmitsi pääsenud Jüri Artemkin lõi palli otse vastaste puurilukule sülle. Mõni hetk enne poolajavilet

Kümnekesi mänginud Aspen kaotas liidrile 0:2

FC Aspen kaotas täna Väimela staadionil peetud Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunatsooni mängus Tartu Quattromedile 0:2. FC Aspeni mängija Jürgen Kuljuse sõnul selgus täna hommikul, et osa mehi ei saa mängule tulla ja nii jooksis Võrumaa meeskonna eest platsile vaid kümme meest. IV Liiga lõunatsoonis liidrikohal olev Quattromed surus kohtumise algusest peale. Poolaja keskel lõid