Võru JK järelkasv alustas turniiri kolme võiduga

Võru JK C1-klassi (1997.-2000. a sünd) jalgpallimeeskond alustas Eesti omaealiste II liiga meistrivõistluste II liiga turniiri kolme kindla võiduga: Lasnamäe Ajax alistati 7:0 (väravad Jürgen Kolk 5, Sander Taan 2), FC Elva 2:0 (Sander Taan, Jürgen Kolk) ja FC Kuressaare II 7:0 (Sander Kronberg 3, Jürgen Kolk 2, Timo Thal, Kristo Davo Kons).

Jan Jakobson püsib EMil medalikonkurentsis

Jan Jakobson sai eile Itaalias kuni 65 cm3 tsiklite motokrossi EMi etapil viienda koha ning püsib kahe etapi järel endiselt medalikonkurentsis. Arco di Trentos toimunud võistluse esimese sõidu lõpetas Jakobson neljandana, esikoha võitnud tšehhile Jakub Terešákile kaotas ta 22,45 sekundiga. Teise sõidu võitis taas Terešák, kuuendana lõpetanud Jakobson kaotas talle seekord 32 sekundiga. Kindel etapivõit

Leevakul selgusid Eesti karikavõitjad veeslaalomis

Võru spordiühingu Ekstreempark korraldusel toimuseid nädalavahetusel Põlvamaal Leevakul Eesti karikavõistlused veeslaalomis. Võistluse korraldaja Hillar Irvese teatel olid tänavused karikavõistlused seni peetud võistlustest kõige osalejaterohkemad ning kahe päeva jooksul anti kokku üle saja stardi.   Naiste ühesüstal võitis esikoha Marianne Klopet (Veeslaalom). 17 mehe seas oli ühesüstal parim SK Pirita esindaja Tarmo Peiker, Taavi Irves sai

Martin Leok tegi tutvust enduroga

Oma vanema venna Aigar Leoki eeskujul enduroga tutvust tegev Võrumaa motomees Martin Leok osales nädalavahetusel Pärnumaal Paikusel toimunud Eesti ja Balti enduromeistrivõistluste esimesel etapil, kus sai E2-klassis 12. koha. Laupäeval oli Leok oma klassis üheksas, pühapäeval sai aga vigastada ja punktilisa ei teeninud. Esikoha võitis E2-klassis soomlane Valtteri Salonen.

Pait Hirv võitis Saku rattamaratoni

Laupäeval Sakus toimunud Eesti rattamaratonisarja teisel etapil võidutses Haanja rattaklubi esindav Pait Hirv, kes edestas 100 km distantsil teise koha saanud Märt Küüti pea poolteise minutiga ja kolmandana lõpetanud Raido Kodaniporki 20 minutiga. Hirv läks juhtima juba võistluse esimesel ringil ning püsis ees lõpuni. Haanja rattaklubi liikmetest osalesid võistlusel veel Ülar Liivas ja Ain-Ivar Tupp,

Kukkumised paiskasid Tanel Leoki teise kümnesse

Tanel Leok pidi motokrossi MM-etapil USAs Glen Helenis MX1-klassi mõlemas sõidus leppima 15. kohaga, oli etapi kokkuvõttes 16. ning langes MM-sarjas 14. positsioonile. Eesti aja järgi täna öösel peetud võistlusel nurjasid Leoki sõidu vihmast libedal rajal toimunud kukkumised. „Ei saa rahule jääda. Esimeses sõidus kukkusin alguses. Sõidu keskel oli tunne juba parem, aga mööda oli