Andrus Värnik alustas hooaega 76.20ga

Eksmaailmameister Andrus Värnik (pildil) viskas täna Tallinnas heitjate seeriavõistluse avaetapil oda 76.20 ning tuli Risto Mätase (77.37) ja Timo Moorasti (76.46) järel kolmandaks. Martin Saar oli 63.49ga seitsmes. „Kurb natuke. Lootsin paremat tulemust, kindlasti 80 [meetrit], aga odavise on selline — tahad, aga siis hakkad liiga palju jõudu sisse panema. Õnneks on võistlusi veel tulemas,”

Jätka lugemist →

Kuus noort kergejõustiklast jõudis nelja alavõiduni

Võru spordikeskuse staadionil selgusid eile ja täna Võrumaa tänavused koolinoorte kergejõustikumeistrid. A-klassis saavutasid neli alavõitu Sten Sibul ja Mari-Liis Tulev. B-klassis võitsid neli ala Martin Paakspuu ja Hanna-Mai Vaikla, kolmel alal oli parim Karl Kaur. Kaks neljakordset võitjat oli ka C-klassis: poistest Raimond Vink ja tüdrukutest Kristin Saua. Juunioride seas võitsid kolm esikohta noormeestest Ken

Jätka lugemist →

Korvpallipoistel oli lõbus ja sportlik nädalavahetus

Puiga APSi korvpallipoisid osalesid läinud nädalavahetusel Tartus toimunud iga-aastasel Eesti makro- ja mikrokorvpalli festivalil. Poiste juhendaja Meelis Reinbergi sõnul osales Puiga APS Tartus kahe võistkonnaga — 2000. ja 2001. aastal sündinud poistega. „Üks alavõit õnnestus 2001. aasta poiste võistkonnal ka võtta — teatejooksus,” lisas ta. Rahvastepallis olid Puiga nooremad poisid kuuendad ja vanemad poisid kümnendad.

Jätka lugemist →