Noorte võrkpallurite laeks Balti turniiril kuues koht

Võru spordikooli võrkpallivõistkonnad osalesid nädalvahetusel U18 vanuseklassi Baltimaade spordikoolide ja -klubide meistrivõistlustel, parimana mängis Võru esindusmeeskond välja kuuenda koha. Kuldigas toimunud noormeeste turniiri alustas Võru spordikooli I meeskond alagrupis kahe kaotusega, Vilniuse SM Taurasele jäädi alla 2:3 ja Kuldiga spordikoolile 1:3. 3:2 võit Valga VK Viktooria üle andis võrulastele siiski pääsu 5.-8. koha mängudele, kus

Navi vutiselts kaotas kolmanda mängu järjest

Neljast Eesti meistrivõistlustel mängivast Võrumaa jalgpallimeeskonnast ei suutnud sel nädalavahetusel ainsana lippu kõrgel hoida Navi vutiselts, kes kaotas täna III liiga lõunatsooni mängus võõrsil FC Elvale 1:5 (1:2). Mäng algas kodumeeskonna domineerimisega ning juba 10. minutil läksidki nad 1:0 juhtima. 28. minutil suutis Navi duublist FC Aspenist laenatud Gaspar Vainula küll mänguseisu viigistada, kuid veidi

Kerttu Jallai koondise eest punkte ei visanud

EMi B-divisjoni mängudeks valmistuv Eesti naiste korvpallikoondis pidas nädalavahetusel Bergenis kaks mängu Norra naiskonnaga, eile võideti 63:47 ja täna kaotati 52:54. Võrust pärit Kerttu Jallai osales esimeses mängus, kus pääses platsile kolmeks minutiks, ent kätt ta selle ajaga valgeks ei saanud.

Võru JK duubel sai kirja suure võidu

Võru JK II alistas Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunatsoonis täna koduplatsil FC Otepää II meeskonna kindlalt 7:2 (1:1). Võrulaste treeneri Vjatšeslav Vassilenko sõnul ei tulnud võit sugugi kergelt. „Mäng algas meie pressinguga, aga väravat ei tulnud, hoopis vastased karistasid meid esimestena,” ütles ta. Kaotusseisu jäämine äratas mehed üles ning veidi enne poolaja lõppu viigistas hea

Pait Reiman alustas rallikrossisarja esikohaga

Eesti rallikrossi meistrivõistluste esimese etapi võitis võimsaimas, Division 1 klassis võrulane Pait Reiman (Mitsubishi Lancer EVO 6). Reimani võidu tegi eile Laitses toimunud võistlusel veidi lihtsamaks asjaolu, et eelsõitudes parimat minekut näidanud sarja debütant Helmet Palm (Mitsubishi Lancer EVO 6) finaalis valli sõitis ja üle katuse käis. Finaali uues stardis polnud Reimanile vastast, teisena lõpetas

Haanja klubi ratturid kolmekesi 30 hulgas

Elioni rattamaratonisarja teiseks etapiks olnud Rakke rattamaratoni võitis Erki Pütsep, tänase 58 km pikkuse sõidu finišis edestas ta lähimaid konkurente kahe ja poole minutiga. Parima Võrumaa klubide ratturina sai Pait Hirv (+10.13) 25. koha, talle 12 sekundiga kaotanud Viljar Kannimäe oli 27. ja veel 20 sekundit hiljem lõpetanud Tarmo Mõttus 28. Saja parema hulka jõudsid

Marian Kikas võitis taas Eesti meistrikulla

Rõuge neiu Marian Kikas (23) hobusel Oopus tuli teist aastat järjest kestvusratsutamises Eesti meistriks. Eile Haanjamaal Kurgjärvel toimunud rahvusvahelisel võistlusel kulus Kikasel 120 kilomeetri pikkuse võistlusmaa läbimiseks aega 7 tundi, 19 minutit ja 47 sekundit, keskmiseks kiiruseks kujunes seega 16,372 km/h. Võistlusklassis CEI2* edestas Kikast vaid maailma üks kestusratsutamise esinumbreid Maria Hagman-Eriksson Rootsist hobusel Prylens