Treener ootab Andres Rajalt Götzises 8200 punkti

Märtsi algul Pariisi EMil jalavigastuse tõttu katkestanud mitmevõistleja Andres Raja suvehoojaks valmistumine algas plaanitust hiljem. Sellest hoolimata usub treener Andrei Nazarov, et hoolealune kogub eeloleval nädalavahetusel Götzises hea punktisumma, kirjutas Postimees. Nazarov on Rajale eelolevaks nädalavahetuseks seadnud kõrged eesmärgid — Götzises tuleb koguda Daegu MMi A-normi vääriline summa 8200 punkti. Raja isiklik rekord on 8119

Parksepa SK röövis lõunanaabritelt karika

Parksepa SK korvpallinaiskond krooniti Läti harrastajate ZVSBL (Ziemelvidzemes Sieviesu Basketbola Līga ehk Põhja-Vidzeme naiste korvpalliliiga) liiga meistriks. Laupäeval Smiltene lähedal Blomes toimunud finaalturniiril võitis Parksepa SK esmalt poolfinaalis Riia 78:30 (Liisi Sokman viskas võitjate kasuks 19, Kaiti Vasiljeva 15 ja Berta Mürk 13 punkti) ja seejärel esikohakohtumises ka Salacgriva 60:40 (Sokman ja Mürk 16, Vasiljeva

Võrumaa noormees võistles lätlastega bagisõidus

Lätis Bauskas Musa spordikompleksis nädalavahetusel toimunud autokrossi EMi etapi kavas olid ka lätlaste rahvusliku 600 cm3 bagide klassi (B600) sõidud ning neis osales ka Mõniste valla noormees Keivo Kõiv. Esimeses eelsõidus oli ta viies, teises kuues ning kolmandas kaheksas. Finaalsõidu, mille võitis Kaspars Bumbiers, lõpetas Kõiv seitsme lätlase järel kaheksanda kohaga. Kuu tagasi Smiltenes toimunud

Balti meistrivõistlustel medalita ei jäädud

Leedus, Kura sääre liivaluidetel, selgusid nädalavahetusel Balti meistrid orienteerumisjooksus. Võistlustules oli ka hulk Võrumaa sportlasi, kellest kõige paremini õnnestus võistlus Marianne Haugil. Meeste 17,5 km pikkusel ja 30 kontrollpunktiga tavarajal võttis laupäeval kindla võidu vanameister Olle Kärner, tõestades taas, et on endiselt Baltimaade parim orienteeruja. OK Võru meestest jagas Lauri Sild (+6.31) 11.-12. kohta, Jaagup

Rei noorimatele Tartust üheksa esikolmikukohta

Võru judoklubi Rei kõige nooremad judokad võistlesid laupäeval Tartus toimunud lasteturniiril, kus esikoha võitsid Rainer Kõlu (-23 kg) ja Hendrik Mändik (-25 kg). Marto-Demar Tiisler (-25 kg), Regnar Kinsigo (-30 kg) ja Randel Päästel (-34 kg) lõpetasid võistluse teise kojaga, Mairon Daniel Tiisler (-23 kg), Randy Nagel (-25 kg), Devin Tinito Tuvikene (-30 kg) ja

Sõrme vigastanud Tanel Leok jäi motokrossi
MM-sarja Brasiilia etapil esikümnest välja

Tanel Leok vigastas Eesti aja järgi ööl vastu tänast Brasiilias Indaiatuba rajal toimunud motokrossi MM-etapil sõrme ja pidi leppima oodatust napima punktilisaga. MX1-klassis sõitudes sai ta kirja 19. ja 12. koha ning oli kokkuvõttes 14. TMi tehasemeeskonnas sõitvat Leokit tabas tagasilöök esimese võistlussõidu stardis, kus ta konkurentidega kokku põrkas ja kukkus, lisaks vigastas Võrumaa motomees

Triinu Meltsov püsib rahvasprindisarjas esikolmikus

Triinu Meltsov jäi eile Jõhvis toimunud rahvasprindis viie naisvõistleja seas küll neljandaks, kuid jagab rahvasprindi karikasarja kokkuvõttes nelja etapi järel naiste seas koos eilse võitja Sirje Potisepaga ikkagi teist-kolmandat kohta. Liidrikohal on Margit Mäekivi.