Võru JK ees jäi kaheksandikfinaali uks suletuks

Võru JK kaotas täna Eesti väikeste karikavõistluste 1/16-finaali mängus Väimelas Tallinna JK Piraajale lisaajal 2:3, mis tähendab, et karikasarjas jätkatakse tänavu ilma võrulasteta. „Väga valus! 2:0 eduseisust kaotada…” kurvastas Võru JK mängiv treener Tauno Kikas. Tema sõnul algas mäng Võru kerge survega ja sööt käis korralikult, kuigi vahel jäädi palli liiga kauaks endale hoidma. 20.

Kuldre krossipoiss hoiab EMil esikolmikukohta

Kuldre koolipoiss Jan Jakobson (pildil) hoiab kuni 65 cm3 tsiklite EMil kolme etapi järel esikolmikukohta. Nädalavahetusel Saksamaal Schwedtis toimunud võistlusel lõpetas Jakobson esimese sõidu seitsmendana ja teise neljandana, kokkuvõttes piisas sellest etapil viiendaks kohaks. Etapi esikoha võitis mõlemas sõidus kiireim olnud hispaanlane Jorge Prado Garcia. Head sõitu tegi teine Eesti krossipoiss Tamur Talviku, kes tuli

Võru-Väi­me­la jooksuni on jäänud kaks päeva

Ülehomme, 26. mail kell 18 antakse Võrus Vaba­du­se platsi juurest start ligi 7 kilomeetri pikkusele 30. Võru-Väi­me­la maanteejooksule. Jooksule saab eelregistreeruda veel täna ja homme Võrumaa spordiliidu koduleheküljel. End võistlusele kirja panna saab ka enne jooksu kella 16-17.30 Vabaduse väljakul. Samal ajavahemikul on avatud ka tervise. ja kepikõndijate start. Finiš Väimelas suletakse kell 19.30. Jooksu

Haanjamaal peeti suur seiklusspordi võistlus

Nädalavahetusel Haanjamaal toimunud seiklusspordivõistluse Estonian XT-Adventure Race võitis segavõistkond Mountain Loghorne (Pilvi Heli Vetik, Reigo Luurmees, Andres Minn). 48 tundi kestnud võistluse käigus tuli kolmeliikmelistel võistkondadel vallutada Eesti kõrgemaid mäetippe ning läbida võimalikult palju kontrollpunkte, distants läbiti joostes, kanuude või muude veesõidukitega ning jalgratastel.