Noored judokad maadlesid maiturniiril

Judoklubi Rei korraldusel laupäeval Võrus toimunud maiturniiril tulid poistest C-klassis kaalude järjekorras võitjaks Kalmer Kaurson (Rei), Egert-Ervin Messek (Kempo), Henri Neeve (Rei), Nikita Malovs (Aluksne), Ralf Mäesalu ja Richard Kuklane (mõlemad Rei) ning D-klassis Roberts Javorskis (Aluksne), Sander Kaurson, Hendrik Mändik (mõlemad Rei), Ronan Rand (Kempo), Egerti Kiisk, Jürgen Kobin, Devin-Tinito Tuvikene (kõik Rei) ja

Rei poisid võitsid Poolas kaks kolmandat kohta

Võru Rei judokad Tarvo Jõgeva ja Rene Sulg saavutasid laupäeval Lodzis toimunud Poola lahtistel karikavõistlustel U15 vanuseklassis kolmanda koha, esimene neist maadles kehakaalus kuni 42 kg ja teine kehakaalus kuni 50 kg. Võistlusel osales üle 400 noore sportlase seitsmest riigist.

Edu katsevõistlusel tõi Lauri Sillale MM-pileti

Võru orienteeruja Lauri Sild (pildil) tagas eile Prantsusmaal toimunud võistlusel omale koha tänavuse orienteerumise MMi tavarajavõistlusele. Savoias, tänavuse MMi radade naabermaastikul peetud rahvusvahelisel võistlusel testisid oma valmisolekut augustis toimuvaks MMiks paljude tugevate orienteerumisriikide koondised. Kohal oli ka neli meest ja neli naist Eestist ning vastavalt koondise koostamise juhendile teenis neist nii parim mees kui ka

OK Võru orienteerujad võitsid hulga poodiumikohti

Harju- ja Järvamaa piiril Voose-Vetepere metsades nädalavahetusel toimunud orienteerujate 38. Kalevi suvejooksul võitsid OK Võru sportlastest kahe päeva kokkuvõttes esikoha Laura Joonas (N20), Alar Kume (M21B) ja Janek Piirisild (M16). Kerstin Uiboupin (N20), Kaur Kase (M21A), Jüri Joonas (M20), Tanel Papp (M16) ja Georg Sooberg (M70) saavutasid teise koha ning Jaagup Truusalu (M21A), Kevin Koskinen

Võrumaa jõumehed jäid esikolmikust välja

Võrumaa rammumehed Markus Männik ja Meelis Pungits lõpetasid tänavuse Strongman GP sarja esimese etapi laupäeval Kuressaares vastavalt neljanda ja viienda kohaga. Esikoha võitis Rauno Heinla, esikolmikusse jõudsid veel Meelis Peil ja Lauri Nämi. Meelis Pungits (vasakul) ja Markus Männik Kuressaare võistlusel. Foto: Rammumees.ee