Võrumaa jahilaskurid eksisid oodatust rohkem

Hooaega edukalt alustanud Võrumaa jahilaskurid ei suutnud nädalavahetusel Tallinnas Männiku tiirus toimunud Eesti lahtistel meistrivõistlustel compak sportingus esikolmikukohtade eest võistelda. Parimana neist sai 200 märgist 178 tabanud Tauno Tamm kaheksanda koha, Eesti meistrivõistluste arvestuses oli ta täiskavanutest kuues. Kaupo Kindsigo jagas 168 tabamusega 18.-19. kohta (Eesti meistrivõistlustel 13.-14. kohta), Rivo Poltimäe 164 tabamusega 23.-25. kohta

Tanel Leok oli Prantsusmaal kahel korral kümnes

Tanel Leok lõpetas täna Prantsusmaal toimunud motokrossi MM-sarja viiendal etapil MX1-klassis mõlemad sõidud kümnendana ja sai sama koha ka kahe sõidu kokkuvõttes. Esimeses sõidus kaotas TMi tehasetiimis sõitev Leok esikoha võitnud prantslasele Steven Frossardile 1.20,473ga. Teise sõidu kiireim oli belglane Clement Desalle’ile, Võrumaa motomees kaotas talle 34,506 sekundiga. „Esimeses sõidus oli start hea, teises natuke

Võru jalgpallurid püsivad III liigas võidulainel

Võru JK jätkab Eesti meistrivõistluste III liigas võidulainel, täna oldi võõrsil 2:1 (1:1) paremad FC Tabiverest. Võru meeskonna mängiva treeneri Tauno Kikase sõnul toimus mäng väiksel ja mitte kõige parema murukattega väljakul. „Põhimõtteliselt iga küljeaut oli justkui nurgalöök ja näha oli, et Tabivere mehed on oma koduplatsiga sina peal,” ütles ta. „Väga raske on söötu lükata, kui

Lõunalõvi jäi kahes teatejooksus napilt medalita

Võru kergejõustikuklubi Lõunalõvi teatejooksutiimid jäid eile Viljandis toimunud Eesti meistrivõistlustel kahel korral napilt medalita. Meeste 4 x 100 meetri teatejooksus sai võrulaste nelik Asko Anipai, Taavi Liiv, Sten Sibul ja Lauri Leis ajaks 43,16, mis andis neljanda koha. Kulla võitis 42,64ga TÜ ASK, esikolmikusse jõudsid veel Audentese SK (aeg 42,91) ja Sakala (43,07). Neljandaks jäi