Tanel Leok MMil teist etappi järjest esikümne lõpus

TMi tehasetiimis sõitev Tanel Leok (pildil) lõpetas motokrossi MMil juba teist etappi järjest mõlemad sõidud kümnenda kohaga, kahe sõidu kokkuvõtes oli ta täna Portugalis peetud võistlusel üheksas. „Üldiselt võib nädalavahetusega rahule jääda. Saime tsiklile uue mootori, pisut jäi küll aega seadistuse osas väheks,” lausus Leok pressiteate vahendusel. „Kuid hetkel saab rahul olla, asjad liiguvad paremuse

OK Võru jäi klubide karikavõistlustel neljandaks

Harjumaal nädalavahetusel peetud Eesti klubide karikavõistlustel orienteerumises sai OK Võru neljanda koha. Esikolmikusse jõudsid SRD, Mercury ja Kooperator. Eile, tavarajal, said Võru klubi edukamatena oma vanuseklassis kolmanda koha Kaur Kase, Georg Sooberg ja Airi Alnek. Tänases teatevõistluses tõid Karmen ja Airi Alnek ning Kaur Kase Võru klubile esikoha.

Võru oli ka duublite derbis Põlvast parem

Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liigas võitis Võru JK II täna Väimelas Põlva FC Lootose II meeskonna 1:0 (0:0). Võrulaste võiduvärava lõi mängu 77. minutil Kert Joakit. Mäletatavasti jäid ka III liigas mängivate Võru ja Põlva esindusmeeskondade tänavuses esimeses kohtumises peale Võru jalgpallurid. Põlva jalgpalluritel avaneb revanšivõimalus juba nädala pärast, sest järgmisel pühapäeval on Võru ja Põlva

Vaabina rajal jagati Eesti karikavõistluste punkte

Sel nädalavahetusel toimunud ja Eesti karikavõistluste arvestusse kulunud Vaabina motokrossil jättis Võrumaale ainsana esikoha Jan Jakobson. Kuldre koolipoiss oli parim kuni 65 cm3 tsiklite klassis, võites seejuures mõlemad sõidud. 85 cm3 tsiklite klassis tuli Karel Kutsar kahe sõidu kokkuvõtes lätlase Tomass Šileika järel teiseks, Sander Runtal oli viies. MX1-klassis, kus esikoha võitis Indrek Mägi, sai

Võrumaale mõlemas veoautode klassis kaksikvõit

Varstu vallas Matsi rajal eile toimunud Eesti veoautokrossi meistrivõistluste etapil saavutasid mõlemas veoautode klassis kaksikvõidu Võrumaa kihutajad. Suurte veoautode (GAZ 53) klassis jätkas võitude seeriat Vaiko Samm. Ka kaks eelmist meistrivõistluste etappi võitnud Haanja valla mees edestas finaalis kodurajal sõitnud Sigmar Tammemäge, kellele eilne võistlus oli tänavu alles esimeseks Eesti meistrivõistluste stardiks. Kolmanda koha sai

Triinu Meltsov Lääne-Eesti rahvarallil naistest teine

Eile Läänemaal Ridala vallas toimunud Lääne-Eesti rahvarallil sai Honda Civicuga sõitnud Triinu Meltsov, kel kaardilugejaks Anti Eelmets, naiste arvestuses Sirje Potisepa järel teise koha. Ralli üldvõit läks Jaan Tammorile, üldarvestuses 57. kohaga lõpetanud Meltsov kaotas talle ligi viie minutiga. 85 alustanud rallipaarist lõpetas võistluse 66.