Migreen sai Särtsakatele saatuslikuks

Võru rahvavõrkpalliturniiril „Tamula vanake” võttis tänavu sportlaste liigas võidu võistkond Migreen, koosseisus Triin Taliga, Kairi Kiss, Gerli Toomela, Urmas Piik, Rein Tiisaar, Mart Tiisaar, Virko Vantsi ja Marko Vantsi. Esikohakohtumises oli Migreen parem turniiri mullu võitnud Särtsakatest eesotsas Ardo Kreegi ja Siret Ritsiga. Kolmanda koha sai TTÜ/Kiili, järgnesid EYC/Ring FM, Rantipol II ja VK Üle

Lõunalõvi noortele teatejooksudes neli medalit

Võru Lõunalõvi kergejõustiklased võitsid eile Rakveres toimunud Eesti noorte meistrivõistlustel teatejooksudes neli medalit. Kulla võitsid Võru klubile B-klassi poiste 4 x 110 meetri tõkke-teatejooksus Lars Johannes Sissas, Jürgen Kolk, Martin Paakspuu ja Helger Pikk ajaga 1.06,17. Võit oli kindel, teiseks tulnud Rakvere Viket edestasid võrulased 2,35 sekundiga. 4 x 100 meetri jooksus said Kolk, Paakspuu

Võru rammumeeste laeks jäi neljas koht

Rakveres eile toimunud Eesti rammumeeste GP sarja teise etapi võitis Rauno Heinla, parima Võrumaa rammumehena jäi Meelis Pungits Lauri Nämi ja Janek Tobi järel napilt neljandaks. Heinla ülekaal oli võimas, ta võitis kuuest alast viis. Ainsana napsas talt alavõidu võrulane Markus Männik, kes oli parim auto hoidmises. Samal alal tuli teiseks pärast mullusuvist vigastust esimese

Eleri Hirv tõi Võru klubile kaks hõbemedalit

Nädalavahetusel Valgamaal peetud Eesti lahtistel meistrivõistlustel rattaorienteerumises sai Eleri Hirv (OK Võru) nii naiste lühirajal kui ka tavarajal kaheksanda koha. Mõlema võistluse kiireim oli Ingrid Stengård (Soome). Kuna lühirajal edestas Hirve eestlastest vaid Maret Vaher ja tavarajal Ingrit Kala, võitis OK Võru sportlane Eesti meistrivõistluste arvestuses kaks hõbemedalit. Võru klubi meestest oli Markus Puusepp lühirajal

Haanja klubi ratturitele Lätist kolm poodiumikohta

Läti rattamaratoni-sarja Trek-Philips MTB Maratons eile Apes toimunud kolmandal etapil oli taas autasustamis-poodiumile asja ka Haanja rattaklubi ratturitel. Poolmaratonil võitsid oma vanuseklassis esikoha Mari-Liis Mõttus (N14, vasakul) ja Albert Hurt (M12, paremal), pika sõidu lõpetas Tarmo Mõttus M40 vanuseklassis kolmanda kohaga. Foto: erakogu