Võru JK võitis võõrsil Warriori duubli 4:2

Võru JK alistas täna õhtul Valgas Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga mängus FC Warriori duubelmeeskonna 4:2 (1:0). Skoori avas Võru meeskond esimese poolaja keskel Priit Bahmatšovi löögist. Rohkem väravaid enne vaheaega ei löödud. Teise poolaja esimese veerandtunniga asusid väljakuperemehed mängu 2:1 juhtima ning võrulastel õnnestus viigistada alles 80. mänguminutil, kui taas oli täpne Bahmatšov. Kaks minutit

Kõik HRK ratturid jõudsid Saaremaa tuuril finišisse

Täna Kuressaares lõppenud 54. Saaremaa velotuuri finišisse jõudsid kõik seitse sel võidusõidul esmakordselt osalenud Haanja rattaklubi (HRK) meest. Tuuri viimasel, 67 km pikkusel etapil, mille võitis Sander Maasing, lõpetasid kõik HRK ratturid peagrupis. „Poolel maal oli olukord, kui Lasse Nõlvik oli üksi ees, aga kukkumise tõttu hoo maha võtnud grupp püüdis ta peagi kinni,” ütles

Võru Kesklinna gümnaasium ja Parksepa keskkool saavutasid noorte kergejõustikusarjas teise koha

Kaks Võrumaa kooli lõpetasid noorte kergejõustikusarja TV 10 Olümpiastarti tänavuse hooaja teise kohaga. Sarja 40. hooajale tõmmati joon alla eile Kuusalus lõppenud kahepäevase finaalvõistlusega. Suurte koolide seas tõusis 40 064 punktiga teiseks enne finaalvõistlust neljandal kohal olnud Võru Kesklinna gümnaasium. Esikoha võitnud Elva gümnaasiumile kaotasid võrulased lõpuks vaid 102 punktiga. Võru Kreutzwaldi gümnaasium tuli 38

Kolmandat etappi järjest võidutses Ivar Ivanov

Võrumaa staadionijooksusarja neljandal etapil kavas olnud 5000 meetri jooksu võitis Ivar Ivanov ajaga 16.35,23. Mikk Laur kaotas talle 33,5 ja Margus Koor 44 sekundiga. Naiste kiireim oli ajaga 19.53,67 Monika Irves. Eile Võru staadionil toimunud võistlusel oli kavas ka 1000 meetri jooks, kus parimad olid Uku Vislapuu (aeg 2.54,36) ja Eliise Johanson (3.17,53). Tulemused Pildid

HRK tõusis Saaremaa tuuril mitme koha võrra

Saaremaa velotuuri eilsel etapil Liivalt Kuressaarde (154,4 km) tuli Haanja rattaklubi (HRK) võistkondlikult kümnendaks ja tõusis üldarvestuses 18 võistkonna seas 13. kohale. Haanja klubi ratturi Tarmo Mõttuse sõnul oli meestel samas oli palju ebaõnne. „Lasse Nõlvikul purunes kumm ja Rajko Ratturil lausa kahel korral. Eero Kiskonen sattus grupikukkumisse, mispärast langes tagumiste sekka. Kiiver puru ja