Aigar Leok hakkab uuel alal enesekindlust leidma

Enduro MMil tegi teist nädalavahetust järjest head sõitu Aigar Leok (pildil), kes Kreekas Kalampakas toimunud võistlusel sõitis välja kuuenda ja seitsmenda koha. Eile sai TMi tsiklil sõitev Leok kirja seitsmenda koha punktid. Esikoha võitnud MM-sarja liidrile prantslasele Antoine Meole (Husqvarna) kaotas ta nelja minuti ja 45 sekundiga. Täna lõpetas Võrumaa motomees võistluse veel koha võrra

Tauno Tamm jagas kodusel EMil 12.-16. kohta

Tallinnas Männiku lasketiirus täna lõppenud compak sportingu EMil jagas 200st märgist 189 tabanud Tauno Tamm 12.-16. kohta. Sama tulemuse laskis eestlastest välja veel vaid Hannes Kuusmik, kõik teised kaasmaalased jäid tahapoole. Teistest Võrumaa laskuritest jagas Tauri Tamm 293 mehe seas 174 tabamusega 92.-102. kohta ning Kaupo Kindsigo 169 tabamusega 125.-129. kohta. Euroopa meistriks tuli 194

Navi vutimehed naasid Otepäält viigipunktiga

Navi vutiseltsil õnnestus Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas teist vooru järjest oma punktiarvet täiendada, kui võõrsil viigistati FC Otepääga 1:1 (1:1). Võrulased jäid mängu 10. minutil kaotusseisu, kuid veidi enne esimese poolaja lõppu õnnestus Aleksandr Orlovil lüüa viigivärav. Viigipunkt Navi meeskonda III liiga lõunatsooni punase laterna kohast ei päästnud. Navil on kümnest mängust kirjas kirjas viis

Võru ja Põlva duublid poolitasid punktid

Võru JK II viigistas Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liigas täna võõrsil Põlva FC Lootose II meeskonnaga 1:1 (1:0). Võrulased asusid mängu 38. minutil Siim Lepa väravast küll juhtima, kuid 67. minutil sündinud õnnetu omavärav kinkis põlvakatele hooaja esimese punkti. Võru JK on IV liiga lõunatsooni üheksa meeskona seas 10 punktiga kuuendal kohal. Enne suvepausile minekut tuleb

Tanel Leok tegi Hispaanias hooaja parima sõidu

Tanel Leokil õnnestus täna Hispaanias toimunud motokrossi MX1-klassi MM-sarja etapil sel hooajal esmakordselt sõit esikolmikus lõpetada. Kahe sõidu kokkuvõttes sai ta kuuenda koha. La Baneza rajal toimunud võistluse teises sõidus hoidis TMil kihutav Võrumaa motomees algusest peale teist kohta ning jäi lõpuks alla ainult etapi võitnud itaallasest tiitlikaitsjale Antonio Cairolile (KTM), kellele kaotas 5,264 sekundiga.

Taavi Nassar juhib Eesti supermotosarja

TM Racing Teami motomees Taavi Nassar (pildil) võitis eile Riias sõidetud Eesti supermoto meistrivõistluste kolmanda etapi ja on poole peale jõudnud sarjas kokkuvõttes liidrikohal. Nassar oli Riia 333 motokompleksis peetud võistlusel kiireim mõlemas sõidus. Teisena lõpetas mõlemal korral soomlane KalleToronen, esimese sõidus oli kolmas Jari Ojala (Soome) ja teises sõidus Andre Kiil. Kolme etapi järel