Võru JK sünnipäevakingiks 3:0 võit

Võru JK valmistas endale kena sünnipäevakingi, alistades täna klubi kümnenda sünnipäeva tähistamiseks korraldatud ürituse raames Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga mängus teise sealse Võrumaa klubi Navi vutiseltsi 3:0 (1:0). Kui enne mängu tundusid Võrumaa derbi jõuvahekorrad paigas olevat — Võru JK on III liiga lõunatsoonis tabeli tipus ning Navi meeskond punase laterna rollis, siis palliplatsil tuli

Võru JK duubel pääses võidukalt suvevaheajale

Võru JK II meeskond alistas Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunatsooni vahelejäänud mängus täna koduplatsil teise Võrumaa meeskonna FC Aspeni kindlalt 4:0 (2:0). Skoori avas kohtumise esimese veerandtunni lõpus Siim Lepp, kellele see oli sel hooajal kuues värav. Tosin minutit hiljem viis Kert Joakit väljakuperemehed 2:0 juhtima. Väravavõimalusi oli ka Aspenil, kuid nii Janar Urbanik kui

Ka tavarajal oli võrulastest parim Marianne Haug

Lõuna-Tšehhimaal Jindřichův Hradeci lähistel toimuval noorte EMil orienteerumises oli ka tavarajal võrulastest parim Marianne Haug, kes sai kuni 16aastaste tüdrukute seas 30. koha. Esikoha võitnud Karolina Bořánkovále (Tšehhi) kaotas ta 5,6 km pikkusel ja 14 kontrollpunktiga rajal rohkem kui 12 minutiga. Võistlejaid oli 84. Kuni 18aastate neidude tavarajal (6,8 km, 16 KP) oli Laura Joonas

Haanja klubi ratturid olid Värskas edukad

Täna toimunud 47 km pikkusel Värska rattamaratonil saavutas Pait Hirv (Haanja rattaklubi) Martin Loo ja Peeter Tarvise järel kolmanda koha. Kaheksandana lõpetanud Tarmo Mõttus kindlustas Haanja klubile M40 vanuseklassis kaksikvõidu. 23 km pikkuse poolmaratoni võitis tartlane Georg Kõivumägi. Sander Nool saavutas teise ja neidudest kiireim olnud Mari-Liis Mõttus (mõlemad Haanja RK) neljanda koha.