Võrulased olid Tamula rannas külalislahked

Võrumaa rannavõrkpalli meistrivõistluste esimesel etapil võidutsesid mõlemas võistlusklassis külalised: meestest Rakvere vendadepaar Kaarel ja Kaspar Pomerants ning naistest tartlannad Kristel Kiens ja Kertti Külm. Vennad Pomerantsid, kes ka mullu Võrumaa rannavollesarja ühel etapil osalesid ja kõik vastased „kotti panid” võitsid täna Tamula rannas 16 meespaari osalusel peetud turniiri finaalis Ats Horni ja Kaido Treima 21:19. 3.-4.

Saja kontrollpunkti jooksu kiireim oli Lauri Sild

OK Võru mehed saavutasid täna Kõrvemaal toimunud orienteerumisvõistlusel eliitklassis kolmikvõidu. 13,9 km pikkusel ja saja kontrollpunktiga rajal oli ajaga 1:38.59 kiireim Lauri Sild. Teiseks tulnud Timo Sild kaotas talle vaid kolme sekundiga, kolmanda koha saanud Jaagup Truusalu aga juba ligi 15 minutiga. Kaur Kase oli viies. Naiste võistluse (9 km ja 70 kontrollpunkti) võitis Kirti

Karel Kutsar hoiab ADAC-sarjas napilt 3. kohta

Saksamaa ADAC motokrossisarja neljandal etapil Aichwaldis sai võrulane Karel Kutsar täna MX Junior Cup (85 cm3) klassis kahe sõidu kokkuvõttes küll vaid 14. koha, kuid säilitas sarja kokkuvõttes napilt siiski veel koha esikolmikus. Esimese võistlussõidu lõpetas Suzukil sõitev Kutsar 12. ja teise sõidu 18. kohaga. Mõlemal korral oli kiireim lätlane Pauls Jonass (KTM), kellele kahe

Timmo Mõts tuli Aravete motokrossil kolmandaks

Eesti motokrossi karikavõistluste etapiks olnud Aravete motokrossil saavutas Timmo Mõts täna MX1-klassis kolmanda koha. Esikoha võitis Rannar Uusna, Mõtsa edestas ka Veiko Rääts. 85 cm3 tsiklite klassis, kus parim oli soomlane Miro Sihvonen, tuli Sander Runtal neljandaks ja Reiko Kikas viiendaks.

Noorte EM lõppes teatevõistlustega

Tšehhimaal Jindřichův Hradecis lõpule jõudnud noorte EMil orienteerumises olid täna, võistluse viimasel päeval kavas teatejooksud. Kuni 16aastaste tüdrukute teatejooksus kuulus Marianne Haug 13. koha saanud Eesti võistkonda. Kuld läks 21 tiimi konkurentsis tšehhidele. Sama vanuseklassi poiste teatevõistluses sai Eesti tiim, kus kahte esimest vahetust jooksid Janek Piirisild ja Anti Sõukand, 21 võistkonna seas 16. koha.

Lauri Sild võitis ülekaalukalt edetabelivõistluse

Lauri Sild (pildil) võitis ülekaalukalt eile Kõrvemaal toimunud orienteerumise maailma edetabeli lühirajavõistluse. 21aastane võrulane domineeris Kõrvemaa matkakeskuse ümbruse tehnilisel maastikul toimunud võistlusel algusest peale ja tema võiduaeg keskendumist nõudnud 5,65 km pikkusel ja 19 kontrollpunktiga rajal oli lõpuks 31.53. Kaksikvõidu kindlustas Sildade orienteerumisperele Timo Sild, kes kaotas nooremale vennale kahe minuti ja 20 sekundiga. Kolmandana

Kääpal võitsid esikoha Kaspar Maila ja Robert Täht

Lasva vallas Kääpal neljapäeval toimunud traditsioonilise jaanipäevaturniiri rannavõrkpallis võitsid Kaspar Maila ja Robert Täht, kes finaalis alistasid 22:20 Marko Meti ja Hardi Kuimetsa, vahendas Võru VK kodulehekülg. Kolmanda koha said Ats Horn ja Kaido Treima, kes olid 3.-4. koha mängus 21:17 paremad vendadest Sten ja Henry Maaskist. Kokku osales võistlusel kümme meespaari. Toimus ka harrastajate