Soome noored said Võrus Lätist jagu 2:1

Lõuna-Eestis jätkuva noorte Balti jalgpalliturniiri mängus võitis Soome U19 koondis täna Võru staadionil Läti eakaaslasi 2:1. Eesti sai samal ajal Viljandis 1:0 jagu Leedust ning nii on enne viimast vooru Eestil ja Soomel võrdselt kuus punkti. Meeskonnad lähevad vastamisi neljapäeval kell 18 Tartus, Võru staadionil selgitavad Läti ja Leedu samal ajal turniiri kolmanda koha omaniku.

Võrumaa spordiliit valis uue juhatuse

Võrumaa spordiliidu uude juhatusse valiti eile (pildil vasakult) Marko Mett (Võru võrkpalliklubi), Hillar Irves (SK Ekstreempark), Hille Saarepuu (Võru suusaklubi), Sixten Sild (orienteerumisklubi Võru) ja Kalle Samarüütel (SK Antsla). Foto: Võrumaa spordiliit/montaaž

Võru noorte medaliarve täienes ühe pronksi võrra

Eesti A- ja B-vanuseklassi tänavuste kergejõustikumeistrivõistluste teisel päeval oli Võrumaa noortel autasustamispjedestaalile asja ainult ühel korral ja ka siis vaid poodiumi kolmandale astmele. Võrulaste tänase ainsa medali Jõgeval peetud võistlusel võitis A-klassi poiste kolmikhüppes 13.18ga kolmandaks tulnud Ranet Kikkas (pildil). Janek Õiglase (Audentese SK) võidutulemus oli üle meetri võrra parem. Eile kulla ja pronksi võitnud

Võru poisid võitsid noortesarjas teise etapi järjest

Nädalavahetusel Põlvas peetud Eesti noorte rannavõrkpalli karikavõistluste teisel etapil võitsid U14 vanuseklassis poistest esikoha võrulased Karel Räppo ja Rasmus Rohumets, kes olid olnud paremad ka nädal varem Võrus toimunud esimesel etapil. U18 noormeeste turniiril võidutses Martin Kammer, kes mängis koos Orava spordiklubisse kuuluva Ardi Kikasega. U16 tüdrukute seas jäid Brita Saare ja Mariann Toots kaheksandaks.