Ivar Ivanovile Eesti meistrivõistlustel 8. koht

Bigbank Kuldliiga etapi raames täna Kohilas toimunud Eesti meistrivõistlustel 10 000 meetri jooksus sai Ivar Ivanov (pildil) meeste seas kaheksanda ja Monika Irves naiste seas kümnenda koha. Meeste jooksu võitis Taivo Püi ajaga 30.32,00, Ivanov kaotas talle kolme minuti ja 27,01 sekundiga. Naiste jooksus oli Monika Irves ajaga 43.47,05 viimane lõpetaja. Esikoha võitis etiooplanna Asmerawork

Läti noored jalgpallurid võitsid Võrus Leedut 2:1

U19 Balti jalgpalliturniiri tänases Võrus peetud mängus võitis Läti Leedu 2:1 ja kindlustas endale sellega kolmanda koha. Kohtumise teist poolaega ilmestasid tugev äikesevihm ja marutuul. Turniiri esikohamängus tegi Eesti samal ajal Tartus Soomega väravateta viigi. Parem väravate vahe kindlustas karikavõidu meie põhjanaabritele.

Andres Rajal seisab ees superliiga jõuproov

Võrumaa parim kergejõustiklane Andres Raja (pildil) võistleb eeloleval nädalavahetusel Poolas Torunis toimuval mitmevõistluse Euroopa karikavõistluste superliigas. Mai lõpus Götzise kümnevõistluse pooleli jätnud Raja on vigastusest paranenud. Tema meeskonna-kaaslased on Torunis Tarmo Riitmuru, Mikk-Mihkel Arro ja Kaarel Jõeväli. Eesti tiimil on küll kaitsta mullu Tallinnas võidetud esikoht, kuid praeguse koosseisuga on meeskonna tähtsaim eesmärk tagada superliigasse

Eesti meistritiitli toonud hobune on suveks audis

Veidi üle kuu aja tagasi Marian Kikasele kestvusratsutamise Eesti meistritiitli toonud hobune Oopus sai hiljuti raskelt vigastada ja tänavu temaga enam võistelda ei saa, kirjutas LõunaLeht. Õnnetus juhtus 8. juunil ratsamatka käigus, kui hobune Rõuge vallas Järvekülas koplis omapäi uidates pehkinud laudadega kaetud vanasse kaevuauku kukkus. Kukkumisel said vigastada ratsu mõlemad vasakpoolsed jalad. Praegu taastub