Andres Raja võitis superliigas küll esikoha,
kuid oodatust kehvema punktisummaga

Andres Raja võitis täna Poolas Torunis lõppenud Euroopa karikavõistluste superliigas kümnevõistluse individuaalse esikoha, kuid eesmärgiks olnud Daegu MMi A-normi (8200 punkti) ei õnnestunud tal ületada. 29aastase Võrumaa mitmevõistleja punktisumma oli 8114, mis tähendab, et tal jäi viis punkti puudu ka kaks aastat tagasi MMil püstitatud isiklikust rekordist. Enne viimast ala oli Raja isikliku rekordi graafikust

Võrulannad jõudsid Pärnu rannas esinelikusse

Võrulannad Margot Pähn ja Eliise Hollas saavutasid täna Pärnus toimunud Eesti rannavõrkpallisarja järjekordsel etapil neljanda koha. Sarja esimesel osavõistlusel 5.-6. kohta jagama jäänud Pähn ja Hollas alustasid seekordset turniiri 2:1 (15:5, 12:15, 15:13) võiduga lätlannade Kitija Megne ja Kristine Lece üle, kuid kaotasid siis 0:2 (8:15, 13:15) Triin Kuusele ja Julija Mõnnakmäele ning langesid miinusringi.

Võrumaa krossipoisid püsivad Eesti meistrivõistlustel kahe etapi järel kullakursil

Eesti motokrossimeistrivõistlustel jätkavad Võrumaa krossipoisid kahes masinaklassis kullakonkurentsis. Türi lähedal Kihli krossirajal toimunud võistlusel sai Kuldre koolipoiss Jan Jakobson täna 65 cm3 tsiklite klassis mõlemas sõidus Tamur Talviku järel teise koha. Jakabsoni tabasid mõlemas sõidus viperused. Esimeses sõidus võtsid talt hoo maha rajalt väljasõit ja tagaratta vahele kinni jäänud turvaaed, teises sõidus pani Jakobson paar

Tanel Leok teenis Rootsis vaid nappi punktilisa

Rootsis Uddevallas täna toimunud MX1-klassi motokrossi MMi etapil õnnestus TMi tehasetiimis sõitval Tanel Leokil oma arvele lisada vaid seitse punkti. Eilse kvalifikatsiooni seitsmenda tulemusega lõpetanud Leok tuli tänases esimeses võistlussõidus avaringilt 21. mehena. Sõidu lõpuks suutis Võrumaa motomees tõusta 14. kohale. Teise sõidu jättis Leok kuuendal ringil 14.-15. kohal sõites tsikli tehniliste probleemide tõttu pooleli.

Kerstin Uiboupin alustas MMi 97. kohaga

Kerstin Uiboupin sai täna Põhja-Poolas Gdanski lähedal alanud juunioride MMil orienteerumises neidude sprindis 130 võistleja seas 97. koha. Vastseliinas pärit orienteeruja aeg Leborki linna tänavail ja parkides asunud 2,5 km pikkusel ja 22 kontrollpunktiga rajal oli 19.05 ning esikoha võitnud taanlannale Ida Bobachile kaotas ta nelja ja poole minutiga.

Georg Otsa ujumisvõistluse võitis Johan Rohtla

Georg Otsa mälestusvõistlusel ujumises kordas oma kahe aasta tagust võitu tallinlane Johan Rohtla (pildil). Üle Tamula järve ja tagasi (distants umbes 2 km) ujumiseks kulus 21aastasel noormehel aega 30.41,2. Teiseks tulnud Alar Lodi kaotas Rohtlale 18,7 sekundiga ja Henri Reinsalu 27,8 sekundiga. Viiendana jõudis finišisse kiireim naine Liisa Lodi, 17aastasel neiul kulus järve alistamiseks aega

Rõuge rannavolleturniiri võitjad olid Kaugelt Maalt

Eile Rõuge veepeo raames toimunud rannaõrkpalliturniiri võitis võistkond Kaugelt Maalt, kuhu kuulusid Gris Kallas, Robert Täht, Kaimar Juks, Ingvar Sepp ja Rene Vaher. Teise koha saavutas Taxist (Olari Venno, Olev Venno, Jaanus Ainsoo ja Margus Venno) ning kolmanda koha Suvaline (Hardi Kuimets, Janno Järvpõld, Sten Maask ja Henry Maask).