Lõunalõvi medalisaagi eest hoolitsesid neiud

Eesti noorsooklassi ja juunioride kergejõustikumeistrivõistluste avapäeval Rakveres võitsid Võru Lõunalõvi sportlased juunioride konkurentsis kolm kahvatumat värvi medalit. Kolmest medalist kaks, mõlemad hõbedased, langes Liis Kranichi (pildil) saagiks. Esmalt tõukas ta neljakilost kuuli 11.74 ja heitis siis ketast (1 kg) 38.27. Mõlemal alal võidutses Kätlin Tõllasson (Staier) vastavalt 12.98 ja 48.30ga. Neidude 100 meetri jooksu finaalis

Aigar Leok jäi Ogre endurorajal ületamatuks

Aigar Leok võitis nädalavahetusel Lätis Ogres toimunud enduro Läti ja Balti meistrivõistluste etapi nii E2-klassis kui ka üldarvestuses. Võitja noorem vend Martin Leok saavutas E2-klassis soomlase Valtteri Saloneni järel kolmanda koha, vahendas Ruudulipp.ee. Võistlusrada oli 60 kilomeetrit pikk ning kulges valdavalt männimetsa all ja liivastel metsateedel. Rajal oli ka kolm kiiruskatset: liivane krossikatse, kaablirullidega „kaunistatud”