Võiduga alustasid Rantipol ja Spordibaas

Võrumaa jalgpallimeistrivõistluste esimestes mängudes võitis Rantipol Väimelas Navi vutiseltsi 2:1 (1:0) ja FC Spordibaas Puigal tiitlikaitsja Rõuge 3:0 (1:0). Rõuge ja Spordibaasi mängus Puigal oli esimene poolaeg tasavägine. Rõugel nappis õnne, sest mängu esimese 20 minuti jooksul ei suudetud realiseerida kolme suurepärast võimalust, näiteks õnnestus Oliver Ossipovil umbes kolmelt meetrilt väravast mööda lüüa. Poolaja lõpus leidis

Triinu Liiv tõi Lõunalõvile odaviskes hõbemedali

Rakveres lõpule jõudnud juunioride ja noorsooklassi Eesti kergejõustikumeistri-võistluste teisel päeval tõusis võrulastest ainsana autasustamispoodiumile Triinu Liiv (pildil), kes võitis naisjuunioride odaviskes hõbemedaliga. Liiva tänane odavisketulemus oli 41.14. Eile heidetes-tõugetes kaks teist kohta saavutanud Liis Kranich jäi täna sel alal 39.03ga neljandaks. Pärnu neiu Liina Laasma võidutulemus oli nii hea kui 57.82. Eile 100 meetri jooksu

Kerstin Uiboupin pääses MMil lühiraja finaali

Poolas jätkuval juunioride MMil orienteerumises pääses Kerstin Uiboupin tänasest eeljooksust edasi homsesse lühiraja finaali, kus stardib 60 võistlejat. Vastseliinast pärit neiu sai oma grupist edasi üheksanda ajaga. Grupi kiireimaks osutunud rootslannale Johanna Olssonile kaotas ta kahe minuti ja 21 sekundiga.

Nädala pärast jahitakse Väino Leoki rändkarikat

Täpselt nädala pärast, 13. juulil toimub Võrumaal üks selle suve Eesti suuremaid motokrossivõistlusi, kui Sõmerpalus pannakse neljandat korda mängu Väino Leoki rändkarikas (pildil). Kodurajal sõitva ja kolm aastat tagasi ka karika võitnud Tanel Leoki (TM) kõrval on tänavu nimekaima mehena stardijoonel praegu MX1-klassi MM-sarjas viiendat kohta hoidev venelane Jevgeni Bobrõšev (Honda). Kahe viimase aasta võitjat,

Täna algavad Võrumaa jalgpallimeistrivõistlused

Täna lüüakse pall mängu Võrumaa jalgpallimeistrivõistlustel. Kui mullu suvel osales turniiril kaheksa võistkonda, siis tänavu kuus: eelmise aasta esinelik ehk Rõuge, Kuperjanovi JP, Rantipol ja Navi vutiselts, toona kuuenda koha saanud FC Spordibaas ning uustulnuk Antsla. Võrumaa meistrivõistlustel mängitakse esmalt üheringiline põhiturniir, mille esimestes kohtumistes on täna õhtul kell 19 vastamisi Navi vutiselts ja Rantipol

Suvevollesarja juhivad Võrumaal viie etapi järel Margus Peterson ja Kristina Teder

Tamula rannas eile toimunud Eesti suvevollesarja viienda Võru etapi järel jätkab meestest liidrikohal Margus Peterson, naiste uueks tabelijuhiks tõusis Kristina Teder. Viie neliku vahel toimunud meeste turniiri võitis eile võistkond, kuhu kuulusid Raivo Hallik, Indrek Ojasoo, Kajar Kivioja ja Timo Kuus. Teise koha saanud nelikus mängisid Petersoni kõrval Peeter Kivioja, Sten Maask ja Gunnar Ploom